Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztetek már szellemet? Ha...

Idéztetek már szellemet? Ha igen, megjelent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 23:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Engem is széépen lepontoztak... amúgy nem lenne könyebb felrakni kepfeltoltes.hu-ra? akkor nem kéne mindenkinek külön-külön küldözgetni, és úgy is felteheted h. nem publikus, ha ez zavar.
2009. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen idéztünk hugomal + unokatesokkal,nem jelentmeg,de én qrva jót röhögtem amikor a melletünk lévő ajtót belöktem,és ők visitva rohantak el a helyszínről.
2009. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
93%
"Szellemet látni ingyen sem akarok, nemhogy még idézzek is hozzá..."
2009. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

én is betársultam egyszer ilyen szellemidézős bagázsba.

véleményem az, hogy olcsó játék hülyegyerekeknek. ahhoz tudnám hasonlítani amikor a hunululu vagy indiánok vagy valamilyen afrikai népcsoport esőtáncot jár, csak őket annyira nem tartom szánalmasnak mert érthető okokból csinálják...

2009. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Salx Narval ***** válasza:
83%
Kedves23-47 miért tartod szánalmasnak azokat akik szellemet idéznek. A legtöbben kíváncsiságból,játékból,egymás ugratása miatt teszik. Nem mindenki zizi aki szellemet idéz. Nyilván akik látják, beszélgetnek velük, azok között van egy két orvosi eset, de a legtöbben nem fanatikusak.
2009. aug. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%
akik azt hiszik hogy tényleg elérnek valamit azzal h gyertyát égetnek meg felolvasnak meg ilyenek, azokat tartom szánalmasnak.
2009. aug. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Salx Narval ***** válasza:
91%
Értem. Köszi a választ.
2009. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én még sosem idéztem szellemet, de egyszer szeretném kipróbálni. :D Anyu ismerőse volt szeánszon és ő mesélte, hogy szeánszra csak olyan mehet, akit előtte egy évig felkészítettek. Ezt azért kell, nehogy ott rosszul legyen az illető és bele is lehet halni, mert olyan sokkot lehet kapni.

2009. aug. 4. 21:12
 19/25 anonim válasza:
51%
Ezt el is hiszed?Rég hallottam ekkora baromságot.
2009. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
70%
Ez nem baromság, én is hallottam ilyenről. Igenis létezik.
2009. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!