Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztetek már szellemet? Ha...

Idéztetek már szellemet? Ha igen, megjelent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem szellemidézés, hanem ingázás volt, haverokkal csináltuk, de nagyon félelmetes volt, többet az életebn nem csinálom, az is biztos. Pedig addig nem hittem a természetfeletti erőkben. :S
2009. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
75%
huhh kemeny tortenet de epp ahogy az elottem levo is en sem ismetelnem meg...6baratnommel ultunk ossze este nalam csak mi voltunk es az 5 gyertya fenye a pantagram 5 sarkaban...mondogattuk a mondokat amig a phar meg nem indult felem...aztan beijedtem es helyet csereltem az egyik lannyal ....mikor ujra kzdtuk akk a pohar ujra felem jott majd addg folytattuk amig el nem ment az elso betuhoz ami az M volt elotem....Monika a nevem....tisztara veletlen...mondom atultem oda fogalmam sem volt milyen betuk vannak ott....aztan egyik baratnom lefenykepzte a szep kis tarsasagot...napokkal kesobb figyeltunk fel ra h van egy kulonos arnyek az egyik lany hata mogott...ot ahol eloszor ultem...felelmetes...ami a legrosszabb azert szalltam be az egeszbe mert en voltam a leg hitetlenebb ezzel a temaval kapcsolatban...arra vartam h "lelelezzem" a csalokat.....megjegyeztem h csak olyan kaput nyitok ki amit be is tudok csukni...
2009. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Salx Narval ***** válasza:
90%
Nagy úr a félelem, még az elmét is megzavarja néha. Én 45-éve szeretném tudni, hogy mi van a dolgok mögött, hát idáig jutottam. Nálam semmi nem működik, semmit nem látok, semmit nem érzek. Pedig én kerestem, akartam tudni. Mára már feladtam. Realista vagyok, tehát belemagyarázni, nem tudok és nem is akarok semmit a vélt dolgokba, látni viszont nem látom, még csak nem is érzem.De azért érdekel, mások története.
2009. aug. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
01:09-es! el tudnád nekem küldeni azt a képet? nagyon érdekelne
2009. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
81%
mi is idéztünk de nem jött össze, a végére egy nagy nevetés lett az egészből. mi hülyültünk egyet, jó buli volt.
2009. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
84%
Én pár bnőmmel idéztem tizennégy-tizenöt éve, és minden bejött! Félelmetes! A férjem nevét is kiírta a betűkből(ekkor még nem ismertük egymást) a pohár, meg a bnőim párjainak nevét is! De veszélyes, mert ha valaki szórakozásból idéz szellemet, elképzelhető, hogy a szellem ott marad, és ki tudja mi történhet.....
2009. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Mi elég extrémek voltunk e tekintetben. Szereztünk egy jó régi, már lassan bomlásnak eredő Necronomicont, s abból idézve próbáltunk szellemeket idézni egy lakásban. Volt gyertyákból, és kövekből kirakott pentagramma, s egyéb kellékek. Hülyítettük egymást. :) Személyszerint akkor ilyedtem meg amikor a házigazda papagája elkezdett rikácsolni rögtön az egyik idézés befejezte után. :D

Más természetfeletti dolog meg nem történt, csak egymást ijesztgettük. :)

Azóta is kutatom, amikor a barátnőm szellemektől félve kelt fel az éjszaka közepén, én vagyok az aki megnézi. Soha nem találtam semmit sajnos, pedig szerettem volna kíváncsiság miatt.

2009. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
81%
Szia!Engem is érdekelne a kép.
2009. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Salx Narval ***** válasza:
88%
Miért pontozzátok le azokat, akik megnéznék a képet? Teljesen normálisan kérték.Legalább írnátok le, hogy mi nem tetszett a kérésben. Én is szívesen megnézném, mi van ebben?
2009. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
87%
heee akkor engem is keményen lepontoztak...köszönöm...asszem pontosan a kérdésre válaszoltam akk mi is a baj???? rosszindulatu emberek...undorító...nah akinek kell a kép írjon ide monici_16@yahoo.com
2009. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!