Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan szellemtörténeted,...

Van olyan szellemtörténeted, ami megtörtént veled?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
78%

Anuymék nagyon olcsón tudtak venni egy kertes házat nm értették miért. aztán amikor beköltüztünk anyám mjdnem minden este látott egy fekete kabátos alakot az ablak üvegben a mi az udvarra nézett de SE a szobában nem volt senki se az udvaron(ahonann tükröződhetet volna.

Egyszer pedig benyúlt a szekrénybe és a pohár elcsúszott a keze elől. Anyum utána nézett és kiderült,hogy a házban úgy 501 ével ezelőtt egy pasi élt és a felesége elhaygta és megölte magát.elég ijesztő volt... de elköltöztünk(nem emiatt anyum szinte megszokta a pasit az ablakban)

2010. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
80%
nem 501 hanem 50
2010. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
88%

Hello!19 eves kozepiskolas srac vagyok.Romaniabol.

1 evvel ezelott tortent.szellemet ideztem es joo helyet egy rossz jott el.egyedul csinaltam es otthon.szerettem volna beszelni egyik volt legjobb baratommal aki meghalt autobalesetben.annyi tortent hogy kialudtak a gyertyak heves szel kerekedett a szobaba,a lampa villogni kezdett,osszevissza mozogtak a fuggonyok,a konyves polcrol konyvek repultek felem es egyeb targyak,nagyon ilyeszto, ferfi hangu, eles-vad sikoly suketitett meg,azztan nagy forro utest erzetem a hatam kozepen es elajultam.arra ebredtem hogy a korhazban vagyok.az orvosok azt alaapitottak meg h aramautes ert.a szuleim talaltak ram a szobamba mikor haza jottek.azutan sokaig fajt meg a hatan es forrosagot ereztem de lassan emgszunt(volt egy piros hosszu vastag csik a hatamon,mintha izzo vasat nyomta volna oda;egyszoval egetes).de nem remisztett meg a dolog.azutan is ideztem meg.

Szellemes szep napot kivanok mindenkinek.

Nem kerem hogy mindenki elhiggye de tudom mit eltem aat.Es nemkivanom senkinek.

2010. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
65%
Ez halál komoly ezt a nagymamám mesélte nekem hogy mikor gyerek volt szilveszterkor bálon voltak a szüleivel és mikor haza értek és ez halál komolyan mondom a mama látta az apukajanak az egyik barátját aki két evvel előtte halt meg nagyon megijedt és befutott a házba ez halál komoly!!!!
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
1996-ban születtem ,úgy hogy lehettem vagy 5 éves 2001 szeptemberében mikor meghalt a papám 58 évesen.Nagyon szerettem de még nem értettem a dolgot azt hittem csak elment és anyuéknak azt mondtam,hogy őt szeretném kaarácsonyra.De nem jött.A másik nagyszüleim még mai napig élnek és virulnak értük a tesóm van nagyon oda.Eltelt kb egy év a papa halála után és a másik papámnak agyvérzése lett.A tesóm azt hitte,hogy megfog halni és anyuéktól azt kérte karácsonyi ajándénként ,hogy gyógyuljon meg.De én mondtam a tesómnak,hogy 6 évesen én se kaptam vissza a papámat te sem fogod higgy nekem.Az nap éjszak egy nagyon furcsa álmom volt amelyben a papámat láttam fiatalon és egészségesen és lelkiismeret furdalástor meggyötörve ,hogy boccsásak meg neki hogy szó nélkül elment.És megihértem hogy a másik nagypapámat visszakapjuk.Így is lett szilveszterre felépült és most 80 éves és még biciklizik!
2011. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem több "furcsa" dolog is történt:


1.:

(sajnos elég gyakran), úgy érzem, mintha nézne valaki... :( Van, amikor nekem is akkor, amikor felébredek... Olyankor én becsukom a szemem, és olyanra próbálok gondolni, ami jó dolog. (például, hogy aki nekem tetszik, bevallja, hogy tetszem neki :D ).


2.:

Ez két évvel ezelőtt történt, október 27-én, amikor a legkisebbik húgom született.: Hajnalban anyum és apum bement a kórházba... Reggel 9 órakor a nagymamámmal (mert ő vigyázott ránk) gyújtottunk egy gyertyát két okból is:

-mert a nagymamám testvére halálos beteg, és neki gyújtottuk, hogy felépüljön

-mert tudjuk, hogy anyukám egyik veséje rossz (ami előtt én születtem született volna még 2 bátyám, 1 nővérem, és 1 ikertesóm, de ők nem élték túl, mert anyukám rossz veséje felől voltak, így csak én éltem túl, és most 8 helyett 4-en vagyunk), és neki gyújtottuk a gyertyát.

Szóval a gyertyánk 10 órára elaludt. 10 óra után egy pár perccel felhívott a kórházból egy orvos, hogy a mamám testvére meghalt... :( Ott sírtunk.... ...Ezt anyunak nem mondtuk meg, nehogy feszülten vigyék be a műtőbe. A kishúgom pontosan 16 órakor született meg. És csak utána mondtuk meg anyunak, hogy Éva meghalt... :( Azt mondta, hogy bent a műtőben is érzett valami furcsát, mintha egy szellem keringene bent...

2012. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy hiszek e a szellemekben vagy nem. Történt sok hasonló dolog velem, de én nem idéznék meg egy szellemet sem. Lehet történne valami, lehet nem, de ezt kihagyom az életemből:D

Sokakat olvastam, hogy úgy érzik néha, hogy figyelik. Velem is volt ilyen rengetegszer, s szerintem mindenkivel történt már ilyen. Olyan fura érzés önt el olyankor, sokszor annyira közel érzem, hogy gondolkodok a dolgon, hogy hátraforduljak e megnézzem áll e a hátam mögött valaki vagy nem. Ha állna egy szellem, biztos meghalnék ilyedtemben

2013. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
vna, hogyne
2023. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!