Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan szellemtörténeted,...

Van olyan szellemtörténeted, ami megtörtént veled?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
nincs
2009. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%
7 éves voltam és felkeltem és lattam egy fehér alakot,ugy nezett ki ,mint a mamám. szoltam hozzá,hogy mama-mama,nem szolt semmit.elfordult és kiment.utána roantam,de eltunt.másnap a mamámtol kerdeztem hogy nem e volt nálam éjjel,mire o azt mondta hogy egész éjjel aludt mint a bunda.....
2009. máj. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
igen volt.Anyukámmal beszéltem.Egyszer..és azóta sem sajnos:(
2009. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én amolyan cinikus, materialista "hiszem, ha látom" fickó vagyok. 1991-ben, illetve 1997-ben rendeztünk szeánszokat a testvéremmel és barátokkal. Mindkét "szellemidézős korszakom"-nak az lett a végkövetkeztetése, hogy azt nem tudom, hogy valóban kapcsolatba léptünk-e a túlvilággal, de az, hogy valamit átéltem, az biztos. Ha csak az érzékek csaptak be, vagy hallucináltam, nem tudom, de átéltem, az biztos.
2009. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%
Én amikor nagyon kicsi voltam még, olyan 5-6 éves, és éjszaka felkeltem, és az ágyam végében egy sötét kalapos(mintha pipázott volna) fazont láttam....nagyon-nagyon megijedtem...nemtudom, hogy csak a képzeletem játszadozott-e velem, de nagyon élethű volt....
2009. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
van és félek is tőlük
2009. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kevin42 válasza:
86%

Nekem a nagypapám meghalt régebben...

A nagyim mesélte, hogy aznap amikor meghalt a nagyapám, Éjjel 2x is felkapcsolt a lámpa..

Na vajon miért?(Szerintem soha nem fog kiderülni)

2009. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
80%
Nekem tegnap este valaki megfogta a bal lábszáram és elkezdett elhúzni az ágy végébe de nem erőszakosan hanem óvatosan, azonnal megéreztem és már kerestem is hogy hol vannak a végtagjaim.És ez HALÁL KOMOLY!Meg általában ilyen sötét alakok járkálnak este az ajtóm előtt ki meg be a fürdőszobából.És sokat recseg meg reped a plafonom.Minden évben be kell csinálni az ilyen kis hajszálrepedéseket.
2009. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mikor úgy 2005-ben meghalt a Dobermanom(az egy kutya fajta)=( az után észleltem a jelenlétét reggel mikor mentünk a suliba láttam ahogy ott fekszik az üres helyén én megsimogattam aztán eltűnt!(igaz lehet hogy hallucináltam mert nagyon megviselt hogy elpusztult).
2010. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
74%
Én mindennap a Padláson Walkie Talkie-zok A Barátommal (azért a padláson mert messze van és csak ott jön be) és mostanában Furcsa dolgokat észletltem, ezért másnap fel is vettem az egészet! és a kamerán nagyon Fura Zajok hallacannak, a Felvételen jól kivehető hogy mondják a nevem és még sok, mást! akkor vehető észre a legjobban ha lelassítom a felvételt
2010. júl. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!