Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valamilyen állat lehet[ett]??

Ez valamilyen állat lehet[ett]??

Figyelt kérdés

Szombaton, március másodikán kora este a településemen kívül próbaútra vittem az új kocsinkat. Mielőtt beértem volna a faluba a lehúzott ablakon keresztül hirtelen egy hangos, síró, ércesnek ható hangot hallottam. Félrehúzódtam, azt gondoltam magamban, hogy egy vadász lelőtt egy borzot. Már majdnem indultam tovább, amikor újra hallottam. Kiszálltam,és elkezdtem a kövezett mezőgazdasági úton besétálni. 100 métert sétáltam, de semmilyen vadász,és borz nem volt ott. A két erdő közti földúton totál csend volt, csak a közelben húzódó középfeszültségű vezeték adott ki hangokat. Úgy voltam ezzel, hogy nem érdekel, mi volt ott.

De akkor a fűvön megpillantottam egy 50cm hosszú, fehér szőrzetű, gömbfelyű, hosszúfülő gyorsan szaladó valamit. Ami eltűnt az erdőben.



Mi volt ez mégis?



márc. 4. 14:55
 1/8 anonim válasza:
Dehogy is, ez egy currerus holus volt.
márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szökött házinyúl.
márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"gömbfelyű" 🤣
márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan szaladt? Akkor biztosan Loú volt!
márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Túl sok scifit nézel
márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Érdekes, hogy veled mindig történnek ilyen misztikus dolgok, amit részletező módon tolmácsolsz.

Mint egy kisregény, már felismerjük az írói vénát is.

Ha nem tudnánk, hogy más véna írta az alapötletet.

márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja! A loú volt! Még szerencse, hogy gyorsan beszaladt az erdőbe és nem ette meg a himbilimbit! Szerencséd volt...
márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Róka?
márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!