Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Biharnagybajom környékiek...

A Biharnagybajom környékiek ismerik a szellem történeteket?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam több helyen is, hogy a térség erdői környékén a második világháborúban véres csaták zajlottak. Ezen leírásokban többen is állítják, hogy furcsa háborús zajokat és katona szellemeket vélnek észlelni éjszaka az utak, vagy egy bizonyos út mentén.

Ezek valóban közismert történetek azon a környéken, vagy semmi valóságalapja nincs?



febr. 28. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Paxel Youtube videósnak írd meg a történetet, szokott foglalkozni ilyen témákkal sokszor, hátha érdekli ez a történet is!
febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!

Egyébként épp az ő egyik videojának hatására "astam magam bele" ebbe a témába és úgy találtam rá erre az erdős sztorira.

febr. 28. 19:52
 3/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Ilyen alapon mindenhol tombolnának a szellemek, temető melletti utcákban senki nem akarna lakni.

Pedig mégis, mert a halottak pont jó csendben vannak és nem bántanak.

Szellemek nincsenek, senki nem látott még olyat, aki normális.

Én láttam olyat, aki látott, de az pszichiátriai beteg volt.

febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Roncskutatókon találtad az írást erről ugye?

Hát véleményem szerint lehet benne valami, azon az oldalon nem szenzáció hajhász újságírók vannak hanem történelmet kutató szakemberek és ez iránt érdeklődők, inkább materialista hozzáállásal.

Nyilván sok helyen voltak háborús cselekmények, de valamiért vannak helyek ahol felerősödnek bizonyos jelenségek, szerintem ezeken a helyeken már eleve volt valami megmagyarázhatatlan a földben a tragédiák csak pufferként működtek.

Komoly kutatást kéne végezni, mindenféle megélhetési táltos, jós kizárásával.

márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amúgy nem Biharnagybajom, bár arrafelé is voltak nagy harcok de főleg Debrecen környékén páncélos csaták.

Nagybajomról van szó, ami Fejér megyében van, Székesfehérvártól délre. A közelben ott van Böhönye volt ott laktanya is a háború után, repülősök azt hiszem. A térség tényleg titokzatos, rejtélyes egy kicsi Bermuda háromszög, hasonló van Heves-Pest megye határán Lőrinci felé is.

márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy Biharnagybajomnál történtek ezek a bizonyos dolgok.

Még jó akkor, hogy nem mentem el csatangolni arra.

Egyébként igen, a roncskutatás oldalon olvastam róla. De olvastam, hogy Oroszországban is történnek pontosan ilyen dolgok, amit az ásatást végző régészek is tényként kezelnek és tanúsítják.

márc. 3. 15:14
 7/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nincs semmi tényként kezelve, semmi bizonyítékod ezekre a kitalációkra, csak úgy bemondod ide, hasra ütés alapon.

Nem tudom, mi értelme ennek, hogy neked mi a jó ebben.

Pont a régészek a megmondhatói, akik mindenféle maradványokkal foglalkoznak, hogy szellemek nincsenek.

Hamu és por leszünk, meg pár csont, semmi különös.

márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kérdezett senki, foglalkozz azzal amiben hiszel!

Nem mondok be semmit, olvastam én is, (ha érdekel utánanézhetsz, mert elhangzott az is, hogy hol lehet) és hallottam ilyesmit már máshonnan is. Attól, hogy más a világnézeted, még nem kell azt erőltetni másra is.

márc. 3. 15:33
 9/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Te kérdeztél, ezen a felületen kiírtál egy kérdést.

Nem erőltetés kérdése, csak nem mutatsz semmi forrást, bizonyítékot, nincs semmi, senki nem látott semmit, nincsenek szellemek.

Elhiszem én is, csak mutass bármi hihető forrást.

márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mivel én sem találkoztam még ilyesmivel, így én sem tudhatom mi az igazság. De ha több ember is látott már hasonlókat, így érdekes. Legalábbis szerintem az.


[link]

márc. 3. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!