Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az oka annak ha valaki...

HunLo kérdése:

Mi az oka annak ha valaki természetfeletti lényt lát?

Figyelt kérdés

febr. 18. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Túl sokat szívott.
febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
A Lali bácsi pálinkája például remek kiváltó oka volt ilyesminek.
febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Pl. ha én látok egy autót annak az az oka, hogy ott egy autó és én látom.
febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Visszaverődnek róla a fotonok, és azok az emberi szembe jutva egy ingerületet váltanak ki, amit az agy képpé alakít.
febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Túl sok ragasztót szívott.
febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs különösebb oka.

Egyszer azt hallottam, hogy vannak fogékonyabb emberek, akik tudják örökíteni ezt a tulajdonságukat és képesek érzékelni olyan lényeket, amit egy "normál" ember nem.

De ha belegondolsz, akkor az érzékszervek skálája eléggé tág. Tudjuk, hogy nem látunk vagy hallunk mindent, míg más állatok igen és pl. így tájékozódnak vagy kommunikálnak.

Szerintem élhetnek olyan emberek, akiknek az érzékelésük kicsit más (kb. mint a tej emésztés, valaki képes rá, valaki nem).

febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
LSD
febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Állítólag ez egy képesség. Van aki egész életében nem lát egy szellemet sem, míg mások igen. Attól függ, hogy ez a képesség tovább fejlődik-e gyerekkortól kezdve vagy nem. Azt nem tudom, hogy minden gyereknek van alapból, csak nem fejlődik tovább, vagy a gyerekek közül is a "tehetségesebbeknek" van.


(Nem hiszek a szellemekben, nem szívtam be ezt tisztázzuk :) én sem láttam amúgy sem egyet sem, csak attól hallottam ezt azt.)

febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Sok minden lehet.

Mentális problémák, hallucinogén szerek használata...

febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
22%

Akik komolyan hisznek benne és nem narkós, delíriumos, azok mentálisan sérült Pataki Attila bolygóközi utazók.

Egyébként nincs "természetfeletti", ilyet soha, senki nem bizonyított, misztikus hülyeségeket.

febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!