Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki IGAZÁBÓL...

Látott már valaki IGAZÁBÓL valamilyen "természet feletti" lényt?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan nem hisznek bennük. De vannak, akik azt álítják láttak, de nem biztosak benne mert lehet csak képzelödtek. Én arra vagyok kíváncsi, aki biztos látott már. Privát is írhatnak, ha kerülnék a nyilvánosságot.

2020. nov. 26. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Rám mindennap úgy néznek a buszon meg az utcán.
2020. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Senki
2020. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudod, hogy nem csak hazudják?
2020. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Amit természetes körülmények között látsz vagy tapasztalsz, az már nem természet feletti.
2020. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4 Tudom... Tudom. Akkor úgy fogalmaznék az asztrálsík lényeit. De ahogy látom, sehol senki. Tehát nincs, nem létezik. :)
2020. nov. 26. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló! Én érzem őket:) nem erős, de én büszke vagyok ezen képességemre.

Ismerek olyan embert, aki látott már tündért. Azt mondta, nem is az arcát látta, hanem csak “szépséget látott”

2020. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még gigy valaki nem fedezte fel ezt a kérdést láthatta...


1 millió emberből 7 irt ide(veled egyutt)

Szerinted az összes többi nem hisz benne?


Most ne vedd bántásnak csak kicsit ez ilyen volt..

2020. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Károly farkasok ***** válasza:

Vannak szuper képességekkel rendelkező emberek. Csak kb úgy élnek mintha mondjuk szupermen nyakába akasztottak volna gyerekkorában egy olyan követ ami gyengíti a képességeit...

A x-men című filmben lényegében elzárva a külvilágtól élnek és mégis mennyi problémájuk van a külvilággal?

De a világ amelyben mi élünk más! Szuletesuktol figyelik őket, a nap 24orajaban, el lehetetlenítik életüket és megtesznek mindent hogy nehogy ismerte váljanak... Gondoljatok csak bele ha egy ember akinek a hangulata befolyással van az idojarasra, ráadásul látványosan... Oda kerülne, nyilvánosan az egyik vallási vezető elé és elkezdne mindenféle csodát produkálni, tudatában annak hogy bizony még a pápa is benne van abban hogy az ilyen emberekbol semmi ne legyen... Jézust egyenesen megfeszítettek!

Figyeljetek magatokra, én elmultam 30mire elkezdtem magamon észre venni miket "tudok", azóta eltelt 10ev és még mindig tapasztalgatom... Nem kizárt hogy azok között is akad ilyen akik olvassák.

Kuldhettek privát üzenetet!

2021. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!