Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísértetek, szellemek tudnak...

Kísértetek, szellemek tudnak fizikálisan bántani? Vagy ha ők nem, akkor milyen természetfeletti lények képesek erre? Pl. démonok?

Figyelt kérdés
febr. 11. 03:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

A hétfejű sárkány.

Aludj vissza. 🫣😂

febr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Hmm hát én inkább az élőktől és az evilági dolgoktól félnék. Nemrég egyik ismerősöm arra ébredt hogy egy csöves kajált hajnalba a konyhájába ,mert nyitva hagyta az ajtót...de olyat nem hallottam még a környezetemből, hogy szellem vagy démon vagy vmi másvilági lény támadott meg volna valakit.A valóság túl nyers az ilyen kitalált dolgokhoz....
febr. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Ha fogékony vagy a magasabb síkokra, akkor érezheted fizikai bántásnak ha az asztrális, finom fizikai szinten bántanak.

De ez nagyon ritka.

febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Tudnak !
febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
76%
Fizikai kárt csak olyasmi tud okozni, ami rendelkezik fizikai alakkal. Azt persze el tudja érni egy-két dolog, hogy az érintett személy valamilyen formában magát károsítsa, de ez nem közvetlen károkozás, hanem közvetett, befolyás általi.
febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
39%

Egy embert ismerek, akit nyomasztottak valamiféle állítólagos szellemek, gyógyszeres kezelés elűzte azokat.

Ismerek egy idős embert, aki gyakran arra ébred, hogy kopognak az ajtaján, de ő nem hisz a szellemekben, valódi emberekre gyanakszik.

De mivel demens és skizoid, hiába magyarázom neki, hogy amikor én is ott voltam, én nem hallottam semmit, tehát álmodta.

Nem hiszi el.

Ilyenek ezek a "szellemek".

Valaki fejében vannak, valaki fejében nincsenek. Milyen szellem már az ilyen, nem végzi rendesen a munkáját.

febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

"ma 12:36"

Te még nagyon fiatal lélek vagy, számodra csak az létezik amit megehetsz, megfoghatsz, és ez jól is van így.

febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

ma 12:46:

Ha tudnád a valóságot (szerintem idősebb vagyok tőled), az egyúttal bizonyítja, hogy téves a valóságérzékelésed. Pont ez a gond, sajnos. A valóság érzékelésével vannak gondok, ahogyan én észrevettem.

febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

"ma 13:33" - "Ha tudnád a valóságot "

A te valóságod egy nagyon lebutított, leegyszerűsített része az enyémnek, és az én valóságom is csak egy elképesztően kicsi része "a teljességnek".

febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9.: Húzz már innen πcsába ezzel az ezós arcolással. Ha annyira okos lenne a te valóságod, akkor érdemleges választ adnál, nem pedig beszélnél a nem létező nagyságodról.


Hányingerem van az ilyen öntelt, beképzelt alakoktól!

febr. 11. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!