Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Attól tartok hogy egy szellem...

Attól tartok hogy egy szellem figyel engem. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Abban a házban lakunk ahol egykor dédmamám lakott, aki elhunyt 7 éves koromban. Az utóbbi hetekben szinte folyamatosan valaki jelenlétét érzem akkor is, amikor senki sincs itt velem a szobámban. Tulajdonképpen nem baj ha még itt van ezen a világon a szelleme, de valamiért zavar, mert úgy érzem figyel engem.

2023. júl. 30. 22:56
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
81%

Ha az ő szelleme lenne, eddig is érezted volna a jelenlétét, nem csak az utóbbi hetekben. Ezért gyanúsabb, hogy valami más a probléma forrása. Előbb zárd ki a mentálhigiénés okokat. Vedd végig, hogy stresszesebb e vagy mostanában, vagy volt e egy kiugróan magas stresszel járó időszakod az utóbbi pár hónapban. Volt e ezelőtt bármiféle pszichés problémád? A szorongás, és depresszió is ide tartozik. Néztél e az utóbbi időben különösen nyugtalanító, kísértetekkel, démonokkal, hasonlókkal foglalkozó filmet? Ezek mind könnyen ki tudnak kiváltani enyhe paranoiát. Főleg ha egyszerre több ilyen is van. Pl depressziós időszakban nézel keményebb horrort.

Ha mindezekre negatív a válasz, és kizárható a paranoia, akár orvosilag is, csak akkor érdemes olyasmire gondolni, ami tényleg ott van, csak nem látod. Akkor pedig magadat kell figyelned. Ha csak azt érzed, hogy figyelnek, az ugyan kellemetlen, de semmi több. Ha nyugtalan vagy, félsz a figyelemérzet mellett, akkor tényleg van rá esély, hogy valami van ott, de az nem a dédnagymamád.

2023. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Minden lehetséges!
2023. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha léteznek szellemek biztos vagyok benne hogy nem csak egy figyel.
2023. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
14%
én az érzem, hogy mintha egy kacsa figyelne mindig
2023. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Szen monoxid szint rendben a lakasban?
2023. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg akar őlni téged fuss ha kedves az életed!!! https://www.youtube.com/watch?v=w2l02dao6rg
2023. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok azm a mama vagyok, itt tudok veled kapcsolatba lépni át fogom venni az életed felet az irányítást ne küzdj tovább vagy véged
2023. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy valós kérdés és nem szabad komolytalanul kezelni. A valaki figyel érzést sok minden kiválthatja, de alapvetően a szén monoxid mérgezés egyik tünete lehet. Ahol ilyen jelenség előfordul, ott első lépésként ellenőrizni kell, hogy a gáz és faüzemű berendezések jól működnek-e.
2023. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron éjjel 11 kor szénmonoxid? ja szerintem is komoly kérdés-,-
2023. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem lehet tudni. Létezik gázbojleres vízmelegítő stb, bármi előfordulhat
2023. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!