Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges-e hogy egy halálból...

Lilith1994 kérdése:

Lehetséges-e hogy egy halálból visszatérő embert megszáll egy szellem?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy már nem önmaga hanemmár más...szóval az a szellem csak élősködik a testén?
2011. aug. 7. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Szerintem van ilyen,bár ilyet csak a filmekben láttam..
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Először is szellemek nem léteznek, másodszor ha valaki meghal, az már nem fog újra éledni.
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 606 válasza:
nem, 1 testben csak 1 lélek lehet
2011. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Látom eggyesek még nem hallottak még olyanról hogy néhány ember hivatalosan 1-2 vagy akár több percig a klinikai halál állapotában lehet és vissza hozták... de hát ez már csak a tudatlanság hibája. :)
2011. aug. 7. 18:09
 5/28 anonim ***** válasza:

"Látom eggyesek még nem hallottak még olyanról hogy néhány ember hivatalosan 1-2 vagy akár több percig a klinikai halál állapotában lehet és vissza hozták... de hát ez már csak a tudatlanság hibája"


Feltételezem a korábbi válaszoló az agyhalálra gondolt, onnan pedig nincs visszaút. A szív leállása nem jelent halált, manapság ez nem újdonság.

2011. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 skarma ***** válasza:

"nem, 1 testben csak 1 lélek lehet"


de 2 testben lehet 1 lélek :))) ^^


bocsi az OFF-ért

2011. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Lillth1994! Mivel minden lehetséges, ez is.Ne feszegesd ezt a témát!Az ajtó, ami zárva van, jobb, ha zárva is marad.Ne akarj olyasmit tudni, amihez jobb, ha nincs semmi közöd.Főleg, ha a neved mellett a szám, nem a korod, hanem a születésed éve-:)
2011. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Hallottam ilyesmiről,bár elég hihetetlen annak ellenére, hogy nem vagyok szkeptikus.Nem tudom pontosan hogy is hívják ezeket, talán testfoglalók,vagy testváltók, valami ilyesmi....Olyan lelkek, akik állítólag nem akarják gyerekként kezdeni életüket, vagy hirtelen történik a haláluk és nem születnek új testbe, hanem egy haldokló testébe költöznek.Így a haldoklónak a fizikai teste életben marad, de természetesen más egyéniséggel él tovább.
2011. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ha kiszált a lélek a tesből és egy szellem ott van akkor bele költözhet. érdekes....hogy egy ismerösöm meg halt 3 percre ....vissza tért és már nem az volt aki...nem?...szerintetek akkor mi változott meg?(És semmilyen agyi hibája sem volt)


(kérdezném a teljesen szkeptikus embereket hogy hisznek -e istenben??)

2011. aug. 7. 18:27
 10/28 anonim ***** válasza:
Természetesen olyan emberbe nem költözhet a lélek, aki már valóban halott, itt nem zombikról van szó, olyanok nem léteznek.Nyilván olyasmi sem történik, hogy egy pár órája, netán napja halott emberbe beleszáll és az szépen életre kel.
2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!