Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyre különösebb dolgok...

Egyre különösebb dolgok történnek éjszaka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Bocs a sok írásért, de a lényeg a sorköz után. Aki csak azért jönne, hogy hülyének tituláljon, vagy hogy röhögjön és meggyanúsítson, hogy kitaláltam, az inkább ne olvassa és írogasson! Nekem segítség kell, megoldás a problémámra!)

Én soha nem hittem szellemekben, természetfeletti erőkben, meg ilyen badarságokban. Most is nehezen hinném el, hogy valami olyasmi állhat a háttérben, de tényleg nem tudom, mi a fene lehet ez. Vidéken lakunk kertes házban az anyámmal. Szerintem soha életemben nem történt velem semmilyen furcsaság, viszont az utóbbi hetekben... Az én szobám az emeleten van, mellette padlás, de oda nem szoktunk járni, le van zárva. (Rendesen, kizárt hogy valami állat volna.)

Igazából február környékén is volt már valami, ha jobban belegondolok. A fűtőtest bekrepált a szobámban. Én csak egy kicsit tekertem fel, alig a minimumra, mindig úgy szoktam, hogy azért ne legyen jéghideg, mire hazaérek. Dél körül hazamentem, füstszagot éreztem és felrohantam. Valamiért maximum fokozaton ment a melegítés, anélkül, hogy fel lett volna tekerve. Szerencse, hogy felnéztem, mert anyám se volt itthon, ha úgy marad estig, akár fel is gyúlhatott volna a ház, a fal ígyis egy kicsit megolvadt. Azóta soha nem kapcsolom be a melegítőt, ha nem vagyok otthon, de mikor itthon vagyok, nem történik meg. Szóval igazából ez egyszeri alkalom lehetett, azóta se volt ilyesmi. De oké, valami elromlott talán, ez lényegtelen...


Aztán két hete nagyjából elkezdődtek a hülyeségek. Lehet, kicsit zavaros lesz, de ebben a lelkiállapotban nehéz már normálisan összeszedni a gondolataimat. Szóval borzalmas rémálmom volt, ezzel kezdődött. Pedig álmodni sem szoktam gyakran, és ha álmodok, akkor sem jegyzem meg, nem emlékszem rá. De az durva álom volt, ismerőseimmel, többen meg is haltak. Második nap is megtörtént, szintén rémálmom volt. Ez még betudható véletlennek, de harmadik nap is. Három nap voltak kegyetlen rémálmaim egymás után. Rá lehetne fogni, hogy bevonzottam, de mivel, hogy? Nem is érdekelt az egész, napközben elfelejtettem. Nem értem miért történt ez. Aztán 1-2 napra abbamaradt, viszont...

Ezt követően egyik éjjel, mintha valami megragadta volna a kezem. Teljesen átlagos éjszaka volt, készültem aludni. Már majdnem elaludtam volna, vagy talán álomba is szenderültem, de valami nagyon keményen megragadott, és teljesen élethű volt. Írtóztam tőle, egyből felpattantam az ágyból és kiment az álom a szememből. Nagyon valóságosnak tűnt. Fogalmam sincs, mi lehetett ez.

Ekkor már kezdtem azt hinni, hogy valami gond van, persze senkinek nem szóltam semmit, nem akarom, hogy bolondnak nézzenek...

A rémálmok itt véget értek, ám furcsa hangok váltották fel azokat. Pár napja egyszer csak lefekvés előtt dobolást hallottam a fülemben. Vagy valami csengés, ehhez hasonló, én sem tudom pontosan, de a fülemben szólt. Ilyen sose volt még. Mintha a fülem dobolt volna folyamatosan. Alig tudtam elaludni, szerintem több órán keresztül ment ez az egész, de aztán belealudtam. Tegnapelőtt valami kopogtatott mögöttem. Mintha a túloldalról jött volna, mintha ujjal kopogtatott volna valaki. Ez lehetetlen, mert senki nincs a padláson... Két macskánk van, akik benti cicák, bent alszanak. Tehát ők sincsenek a padláson, főleg nem éjszaka. Semmi és senki nincs ott! Mégis több órán keresztül hallottam a kopogtatást. Tegnap még különösebb dolog történt, az exem csengőhangját hallottam, bár halkan, de folyamatosan hallottam a szoba sarkából. Évek óta nem beszéltünk, és nem is szoktam gondolni rá. El akartam aludni, ami végül sikerült is. Ez nagyon furcsa volt. Lehet, hogy a tudatalattim szórakozik, de ezzel? Hogy? Ébren vagyok és mégis ilyeneket hallok.

Ma pedig még nem tudtam elaludni, de... le akartam feküdni, mert kb hullafáradt vagyok a történtek miatt (nem alszom ki magam rendesen 2 hete már), aztán mintha a padlásról fűrészelnék a fát. Konkrétan olyan volt, mintha fűrészelne valaki a túloldalt. És biztos, hogy nem egér, annak a hangját ismerem, mert volt már egerünk, állítottunk fel csapdákat, fogtuk meg... Szú is volt évekkel ezelőtt, de azt is rovarírtóval megoldottam. De ez biztos, hogy nem egér és nem is szú! Mi a franc ez? Mintha fűrészelt volna valami. Arról ne is beszélve, hogy a napokban egy-két hangosabb koppanást is hallottam a padlásról, teljesen random, a semmiből jött. Akkor, amikor még ébren voltam.

Tegnap egyébként fel is mentem a padlásra. Nem mondanám, hogy ijesztő hely, teljesen normálisan néz ki, azon kívül, hogy poros és sötét. Jól körbenéztem, hogy esetleg valami állat... De nem volt semmi! Ma mégis hallom továbbra is a hangokat.

Fél éjjeleket nem alszok emiatt! Mi a franc állhat a háttérben? Kezdek totál kikészülni. Huszon akárhány évem alatt nem éltem át ilyet és most ez? Komolyan odajutunk, hogy szellemjárás van a házunkban, vagy csak én kezdek megbolondulni? Mégis mi a teendő ilyenkor, mit tegyek? Ha nem múlik el magától, hívjak egy papot esetleg, ő tud segíteni? Már bármire hajlandó lennék, csak legyen vége ennek a baromságnak!



2023. máj. 9. 01:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 Darius- ***** válasza:
32%
Ne félj, abból táplálkozik.
2023. máj. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
74%
Édesanyád tapasztal hasonlókat, foglalkozik, érdekli az ezotéria? Került be valami új tárgy, valláshoz kapcsolódó tárgy, festmény, ajándék az otthonotokba?
2023. máj. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
69%

Rémálmok jönnek-mennek, ha ráállsz fejjel, kitartóbban előfordulnak. Azért sokkal prózaibb okain elgondolkodnék, olyanokon is, mint étrend pl.


A "megragad valami" kapcsán alvásparalízisnek kutass utána, ártalmatlan dolog, egy jó kis para VR, semmi több.


Kéthetes kialvatlansággal egy-két hang hallucináció nem kéne nagyon meglepő legyen, főleg ha kreatívabb alkat vagy, különösen ha szoktál is hangbeli dolgokat fantáziálni vagy zenét szerezni, de legalábbis felidézni fejben. Az egy egészagyas tevékenység, és kéthetes kialvatlansággal ritkán van elég kraft egészagyas dolgokra. Emiatt édességgel próbálkoznék. Ha rövid úton elmúlik tőle, akkor igencsak ez a teória stimmel.


A doboló fülsípolásra első reakcióm egy vérnyomásmérés lenne. Ha nem volna mérőm, a párezer forintosok közül az árukeresőn jobbnak ítéltet választanám.

2023. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek a többiek, ne idegeskedj, látod, nincs bajod, csak nagyon kellemetlen.

Melyik füledben hallottad? Bal? Vagy mindkettőben?

Valamiért úgy tűnik nyíladoznak a fizika érzékelésen túli érzékeid.

Próbálj minden negatív érzést kisöpörni magadból, félelmet, haragot, stb.

2023. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
44%

En a TV-ben,- eredetileg amerikai müsor, de az egyik nemet adon jön- latok hasonlo müsorokat neha.

Ami rögtön eszembe jutott, ahogy elolvastam az irasod- nem az exed lehet? En utananeznek, el-e meg? Ha nem, akkor elkepzelhetö.... Valaki mindenesetre, a mar nem elök közül valamit akar mondani neked.

Amikor a szüleim meghaltak, rögtön utana egy-ket nappal hasonloan erdekes dolgok törtentek. Egy ismerös, akinek az antennaja nagyon fogekony , ö avatott be... Nem akarok ilyesmivel foglalkozni, de letezik!

2023. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
82%

Pont a lényeget nem írtad le, hogy milyen fűtés van a házban. Nem lehet, hogy enyhe szén-monoxid felhő terjeng a lakásban, és attól vannak ilyen tüneteid?

A füstszag mi volt, elégett valami? Megnézte szerelő a radiátort?

2023. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
78%
Én alvásparalízisre is tippelnék, legalábbis akkor biztosan, amikor szerinted valaki megfogta a kezedet.
2023. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rossz helyen tapogatoztok. Nem egeszsegügyi problemarol, vagy alvaszavarrol van szo. Nem veletlenül irta ki a kerdezö az ezoteria oldalra. Akinek ebben nincs tapasztalata, az az egeszsegügyi problemara fogja. A leiras alapjan nem erröl van szo.


Szoval kerdezö, mi van az exeddel? Irnal rola többet? Beteg, operalva volt, volt valami balesete, halalközeli elmenye, esetleg nem el mar?

2023. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
77%

Tudom hogy az ezotériában vagyunk, de ilyen eseteknél minden lehetséges racionális választ, megoldást fel kell tételezni. Sokakkal előfordul alvásparalízis, viszont rögtön szellemet kiállt az illető, holott erről szó sincs.

Én a kérdező helyében ezen is elgondolkoznék.


Uh, még a csengőhangos esethez annyir fűznék hozzá, hogy velem is van sokszor, hogy hallok valami olyasmit, amit valójában csak én képzelek be magamnak. Legtöbbször azt "hallom" hogy valaki a nevemen hív, szolít. Ilyenkor én is ébren vagyok, nem vagyok alvásközeli állapotban.

2023. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
55%

9 Semmi köze az alvásparalizishez ennek. Sőt nem is a házhoz van köze ennek a lénynek, hanem be lett invitálva. Vagy tárgyal, vagy okkult szeánsszal, vagy rájuk lett küldve.

Ha a házhoz kapcsolódna, már a beköltözéskor is megjelent volna nekik, de minimum betegségek, veszteségek már bőven lettek volna. Ha viszont az írására jobban odafigyelsz, egyértelmű, hogy nem régi dolog. Friss.

2023. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!