Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eléggé érdekes dolog történt...

Eléggé érdekes dolog történt velem éjszaka (többi lent)?

Figyelt kérdés
szóval pár napja elégge szarul alszok, tegnapelottelott nem aludtam semmit csak forgolodtam. másnapra (szoval tegnap) probálok aludni, megy melletem a film a telefonon, hátrafeküdve vagyok, már elégge álmos voltam mikor csak úgy a semmibol megijeszt valami. mármint ezt kicsit nehéz leírni... nagyjábol úgy tudnám elmondani hogy az ágyból kijön 2 kéz és egy fej, és melkhasig egy gyerek és felemeli a kezét és rám üt (nagyjábol melkhasra), majd eltünik egy pillanat alatt. rendesen megrezgett a testem minden porcikája, enyhe sokkot kaptam. nem nagyon foglalkoztam vele ra fél órára elaludtam. ahogy az elején írtam mostanában (ebben az egy hétben) eléggé szarul alszok, szinte semmit. de nem vagyok fáradt csak egy nagyon erős fejfájjásal végigszenvedem a napot és kész.. ez vajon mi lehetett? velem sose volt még ilyen. a házat 1 éve vettük és meghalt benne egy idős bácsi, ennek lehet valami köze a dologhoz?

2023. febr. 13. 00:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Van köze hozzá. Nyoma maradt a testeden? Ahol hozzád ért?
2023. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%

Az éjszakai ijedős élmények és a kapcsolódó szorongás nagyon gyakoriak és sok embert érintenek.


Az ilyen jellegű élményeknek számos oka lehet pl.: a stressz, a szorongás stb..


Mivel a házban elhunyt egy idős bácsi, valószínű, hogy a történteket az emberi elme tudatalatti része hozta létre a környezetet illető félelmei alapján. Ezenkívül az álmatlanság és a fáradtság is hozzájárulhat az ilyen jellegű élmények létrejöttéhez.


Ha azt tapasztalod, hogy folyamatosan alváshiányos vagy, akkor javaslom, hogy fordulj pszichológushoz.

2023. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs nyoma és nem is fáj, én egyébként nem nagyon félek ilyenektől, hisz egy idős bácsi minek akarna bántani meg ilyenek, amugyis 1 éve lakunk itt szoval zaklathatott volna ha nagyon akart volna. viszont most ugy jottem ki cigizni hogy az osszes lampat felkapcsoltam majdnem mindenhol.. amúgy jól alszok, nem szoktam álmos lenni csak 1x 2x de az sem vészes, csak ez a hét, valahogy nem tudtam elaludni és még ez is jött... remélem több ilyen nem lesz:D
2023. febr. 13. 01:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Ennyit arról hogy többet nem történik ilyen.. hajnali 2kor, pontban 2kor a billentyűzet háttérvilágitása bekapcsol, csak úgy, majd 2 óra 1 perckor kikapcsol:D elegge erdekes.
2023. febr. 13. 02:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudok neked segíteni! Mármint ismerek egy férfit, aki ki tudja deríteni hogy mi volt az! Írj privátot! De csak reggel válaszolok mert megyek aludni !
2023. febr. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem titkolsz valamit? Nem idéztél meg valamit??
2023. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
titkaim nyilván nekem is vannak, de nem olyan dolgok amik miatt ilyet atkene elnem szerintem. idézni? háát, kétlem... ma éjszaka meglátom hogy mi lesz, és majd jelentkezem.
2023. febr. 13. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, ha nem javul vagy rosszabb lesz akkor szólj!
2023. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi az oka annak, ami miatt nem alszol jól mostanában? Stressz/szorongás? Első körben jó lenne ezt tisztázni, mert ezek a dolgok emiatt is lehetnek.


Én is voltam hasonló helyzetben, amikor a szorongás miatt alig vagy össze-vissza aludtam. Volt, amikor 2 napig nem aludtam rendesen, a nap végére már szinte hallucináltam, furcsa alakokat láttam magam körül, úgy éreztem magam, mintha be lennék állva. Sajnos ez amiatt is volt, mert a stressz miatt nem tudtam elaludni, amikor meg már hosszú ideje fent voltam, sajnos átestem a holtponton és egyszerűen nem éreztem magam álmosnak, fáradtnak, pedig valójában a szervezetem kimerült volt.


Viszont volt már több természetfeletti élményem is, abban a házban ahol felnőttem voltak/vannak is a mai napig szellemek. Ezzel kapcsolatban én is tettem fel már kérdést.


Volt hogy hetekig/hónapokig nem volt érezhető a jelenlétük, volt hogy több napon át igen. Az ő jelenlétüket megérezi a legtöbb ember, ilyenkor volt, hogy nem aludtam én sem jól. Igazából bármi lehet, az okot te magad tudod megkeresni, hogy mitől lehet ez. Ha többször jelentkezik és annak ellenére is, hogy nyugodt és kipihent vagy, akkor gyanakodhatsz szellemre.


Írd majd meg a további fejleményeket, ha esetleg lesznek.

2023. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy későn írok, beszéltem egy hozzáértővel akit a 5ös ajánlott. a paranormális dolgok már elmultak, valószínűleg a stressz miatt nem tudtam aludni, és ez okozta ezt. a 2 órási akcióra nem tudok mit mondani, már nincs, remélem nem is lesz.:) köszönöm mindenkinek a segítséget ♥️
2023. febr. 23. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!