Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek léteznek?

Szellemek léteznek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 23:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
0%
ráadásul nem is az volt a kérdés, hogy fejtsd ki a véleményedet...
2023. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
az óvodások honnan tudják, hogy nem léteznek? Tőled?
2023. máj. 11. 15:48
 13/52 anonim ***** válasza:
0%
12 nem csak nem szívnak minden nap veled ellentétben.
2023. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Olyan magas intelligencia szinted van, hogyha valamivel nem tudsz egyetérteni, a másikat egyből ledegradálod. Vannak ellentétes nézőpontok, bármennyire nehéz is ezt elfogadnod. Az egyet nem értésed nagyon rosszul fejezed ki, nem vagy erre az odlalra való. Aki nem tud tiszteletteljesen kommunikálni, ne írhasson nyilvanos fórumon úgy gondolom.

Egyébként nem hiszek a szellemekben, az emberek véleményére voltam kíváncsi, a másik oldalra, az ellentétes véleményre.

2023. máj. 11. 16:08
 15/52 anonim ***** válasza:
56%

14 épp ezaz.

A kérdés az volt, hogy igen vagy nem és kiírom, hogy nem akarom elmagyarázni (azért, hogy ne kérdezz rá), erre én vagyok a hülye.Normálisan válaszoltam de te erre már nem voltál képes sajnálom, hogy megsértődtél és hisztizni kezdtél 🤷

2023. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nem azt írtad, hogy nem akarod elmagyarázni, hanem kioktatóan, lekicsínylően azt írtad, hogy ne kelljen elmagyarázni, majd ledrogosoztál. Ha neked ez a normális, akkor mi nem egy nyelvet beszélünk.
2023. máj. 11. 16:29
 17/52 anonim ***** válasza:
0%

Alapból minek írod ki a kérdést ha te nemleges választ adsz rá?

Hülyeségeket kérdezel és aztán csodálkozol, hogyha hülyének néznek.Ne haragudj de szerintem ez reális.

2023. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Úgy látom már szövegértési gondok is vannak. Írtam, hogy más emberek véleményére voltam kíváncsi. De csak te irogatsz egész nap.
2023. máj. 11. 20:42
 19/52 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem pont neked nem kellene a szövegértésről nagyaráznod.Amúgy sem az volt a kérdés, hogy miért, hanem, hogy igen vagy sem.Ja és ez nem véleményezés hanem eldöntendő kérdés, tehát nagy a különbség.

Meg amúgyis, mióta te szabod meg azt, hogy ki hova és mikor írhat?Ki vagy te ehhez?

2023. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Az igen/nem is egy vélemény.

Te jó ég kopj már le erről a kérdésről.

2023. máj. 12. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!