Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek léteznek?

Szellemek léteznek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
20%
Aha, én pl. szellem vagyok.
2023. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Lucifer-666 ***** válasza:
20%
Múltkor véletlenül felszippantottam Caspert. Azóta szellemesnek tartanak, pedig minden lélegzetem egy temetőben fújó szél...
2023. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Akik látják őket vajon mentálisan sérültek vagy tényleg ott vannak a szellemek?
2023. máj. 8. 00:09
 4/52 anonim ***** válasza:
32%

Hát próbáljuk ki.


👻 👻 👻


Látod a 3 szellemet és mentális sérült vagy?

2023. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
74%

Igen is meg nem is. Olyan mint a képzelet, úgy létezhetnek ha úgy képzeled, mert a képzelet létezik, de nem igaziból csak képzeletben.

De ennek ellenére a képzelet lehet ijjesztő is vagy amilyenre alakitjuk

2023. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%

Ismerősöm öszintén állítja, hogy a temetés után megjelent neki a halott férje, és beszélt vele, hogy jó helyen van, meg ne legyen szomorú, stb.


Én elhiszem neki. De én úgy gondolom, hogy ha éveken át együttélsz valakivel, akkor kiismered és kialakítasz egy modellt magadban az illetőről, mondhatni, hogy lenyomatot hagy benned.

Így az gyász és az extrém érzelmi stressz közepette tényleg megjelenhetett az neki lelki szemei előtt egy darabka az elhunyt lényéből.


Végülis mi mind agyak vagyunk egy "befőttesüvegben", csak a "befőttes üveg" maga a kopanya és pár kapcsolódó "függelék". A világunk az, amit magunkban alkotunk.

2023. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
11%

Nem.

Ne kelljen elmagyaráznom, hogy miért nem.

2023. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
19%

Most ez olyan..a képzelet létezik?

Ha nem létezik, mire állítjuk hogy nem létezik? Akkor mégis létezik? Igen de csak a képzelet szintjén. Igaziból nem? De mi az igazi, a képzeletben igazi akkor igazi. 80 éves korunkban úgyis csak a képzelet szintjén lesz minden élettapasztalatunk, akkor mit fogunk szólni ha azt mondja valaki nem létezik?

2023. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

7-es ha így állsz hozzá a kérdésekhez, egy kérdezz-felelek oldalon, akkor mi ért vagy ezen az oldalon, vagy miért szólsz hozzá a bejegyzéshez?

Amilyen ember lehetsz, te ne is magyarázd el, a te vélményedre nem vagyok kíváncsi. Menjél haza magadnak...


8-as jól megkavartál ezzel a válasszal, de átgondoltam és már értem mit akarsz ezzel mondani.

2023. máj. 11. 15:06
 10/52 anonim ***** válasza:
0%

9: hülye kérdés, hülye válasz.

Annyi a problem, hogy már az óvodások is tudják a választ ami a NEMMEL egyenlő

2023. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!