Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki lakik az újpesti pozsonyi...

Ki lakik az újpesti pozsonyi úti lakótelepen ? Vagy ahogy mindenki ismeri a Szellem telepen - mert egy temetőre épült anno

Figyelt kérdés

Egy temetőre épült anno a lakótelep 70-es 80-as években Larsen Nielsen technológiaval.

Felszámolták a Magdolnavarosi sirkertet és az ott nyugvó holtak földi maradványait átvitték más temetőkbe . Állítólag már a kivitelezésnel is történtek furcsa dolgok meg a beköltözések után is észleltek furcsa jelenségeket . Lehet hogy a megbolygatott halottak lelkei kísértenek/kísértettek a lakótelepen ?



febr. 6. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Én tavaly nyáron elmentem oda miután utána néztem a neten , olvastam Blikkben és a Kiskegyedben - nem szoktam megvenni ezt a nőknek szóló hetilapot de mivel volt róla szó benne kivételesen megvettem , na mindegy . Szóval tavaly nyáron elmentem oda kicsit körbe jártam hátha észlelek valamint vagy tapasztalok furcsa dolgokat . De semmi kb fél órát bolyongtam ott de sajnos semmi nem történt 😟
febr. 6. 20:12
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már lecsengett ez a tömeg hisztéria a szellemekkel kapcsolatban , meg mintha olvastam volna olyat is hogy elvittek oda egy médiumot aki kiűzte a kísérteteket a lakótelep -ről
febr. 6. 20:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze olyat is hallottam hogy nem mindenki érzékeli a szellemeket/paranormális jelenségeket mert nem fogékony a másvilagra , nem rendelkezik olyan különleges képességekkel hogy az ilyet észre vegye
febr. 6. 20:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni a Travel channel-en ezeket a paranormális dolgokkal foglalkozó műsorokat - Végállomás Félelem , szellemek nemzete , szellemek közé zárva, nagyon imádom az ilyen műsorokat nagyon érdekesek 😬😨😧😮😳👻
febr. 6. 20:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki ott lakik az érzékel/érzékelt-e valaha furcsa megmagyarázhatatlan dolgokat jelenségeket ???
febr. 6. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Milyen jol elbeszelgetsz magaddal. Sebaj, folytasd nyugodtan.
febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 🤗
febr. 6. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár perc sétára laktam onnan, arra jártam haza, de sosem tapasztaltam semmi rendkívülit.
febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én másik városban, egy szintén temetőre épült helyen laktam egy ideig. Állítólag római kori sírok voltak ott.

A durva az, hogy nagyon- nagyon furcsa dolgok történtek abban a házban-(semmihez sem köthető hangok, furcsa jelenések"pl 1 denevér fényes nappal berepült, aztán se híre se hamva nem maradt, de az ablakon át nem távozott... halálesetek...

Durva volt.

febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!