Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meditálás után érzem az erőt...

Meditálás után érzem az erőt magamban. Érzem ahogy pulzál bennem és feszít ahogy kitörni készül. Más is szokta ezt érezni?

Figyelt kérdés

Semmi különös, ilyenkor felhőket szoktam oszlatni a tekintetemmel, vagy ha mérges vagyok a környékben kiszárítom a füveket, gazakat. :)

Aki tapasztal ilyen erőt meditálás után, mit csináltok utána?

Vagy hagyjátok visszaáramlani a kiindulási helyére?



2017. jún. 30. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Teljes érzékelésrendszerem is megborul sokszor, de ez mellékes. S az is, teljesen érzem asztrál testem, de végtelen nyugalom erejét is érzem.., na az!
2017. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami olyat érzel mitha valami jó zenét hallgatsz?

Lehet furán hangzik de én akármilyen póz nélkül ülve is eltuk érni ilyen ehhez hasonló érzetet, szeritnem ehhez a belső béke és a magunkba vetett bizalom a legfontosabb..

2017. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Jó anyag lehet, ha ilyen tévképzeteid támadnak "meditálás" után.
2017. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Felhőket oszlatni a tekinteteddel? Mi vagy te Suparman? :D Szerintem keress fel haver egy pszichiátriai szakrendelést még időben, amíg lehet. :)
2017. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy kedves kis troll vagy de az is lehet, hogy igazat mondasz. Sajnos ezt nem tudom eldönteni de ha mègis igaz lenne amit írtál akkor ne reklámozd. Az a jobbik mikor kiröhögnek ès bolondnak tartanak, mert ha bebozonyítod.. Az gáz. Fejleszd ezt a területet. Tanulj meg feltöltődni, programozni ès leadni. Az erős indulatok látszólag erősen hatnak de igazából csak pocsèkolsz olyankor. Elhiszem, hogy jó èrzès pezsegni de mègjobb ezt megtanulni irányítani.
2017. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes Yoda mester.
2017. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!