Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire okozhatta a sikertele...

Mennyire okozhatta a sikertelen életemet az, hogy ezt meghallgattam?

Figyelt kérdés
Még egészen fiatal koromban elmondta egy illető, hogy milyen életem lesz. Sajnos a magánéleti, munkahelyi sikertelenségek, egészségügyi gondjaim mind úgy alakultak ahogy mondta.
márc. 6. 10:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Ha engem kérdezel, akkor vannak látók, akik tényleg tudják mi van.

Onnan tudom, hogy én is voltam és tudom miről beszélsz.

Sok olyan dolog történt, amiről nem tudhatott és nekem sincs ráhatásom.

Hagyjuk is inkább.

márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
34%
Az, hogy meghallgattad valakinek a jövődet meghatározó állításait, nem egyedül okozhatja a sikertelenséget az életedben. Fontos megérteni, hogy a jövőd sok tényezőtől függ, amelyek közül sokat te magad befolyásolhatsz. Az önreflexió és a szükséges változások elvégzése segíthet abban, hogy irányítsd az életedet a kívánt irányba.
márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Jósok kamuznak, de dőljetek be:

[link]

márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire, magadnak magyarázod be a dolgokat, mert egyszerűbb a sorssal takarózni.
márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

"*jós a név, hogy "jó"-s abból ered, hogy arra vonatkozólag ad infót, hogy neked hogy lesz JÓ"

. Téves.

A szó a "javas" alakváltozata, eredetileg egyszerűen varázslókat, gyógyítókat jelölt. A jövendőbe látó emberekre vonatkozóan elkülönült használatban a jós a javastól, nem pedig a semmiből jött létre, hogy azt az embert jelöljük, aki jó dolgokat mond.

márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondta el senki hogy szar lesz mégis az lett

Bárcsak elmondta volna és akkor tudatosabb lettem volna mert tudtam volna hogy rám más szabályok vonatkoznak

márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog, hogy mindig mindenki utólag lesz okos.
márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Köze nincs hozzá
márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#11

Mondj már nekem egy ilyen embert.

márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy a "te alakítod a jövőd"-re az volt egyből a válasz, hogy "nem".

Látszik hogy egy nagy f4szság az egész, arra jó, hogy kibújj a felelősségeid alól.

Gratulálok kérdező.

márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!