Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen technikát javasoltok...

Milyen technikát javasoltok hivatás megtalálására?

Figyelt kérdés

Mások már általános iskolában tudták hogy mivel szeretnének foglalkozni és meg is valósították, nálam meg gyerekkorom óta vaksötét ez a rész.


Teljes a pánik, úgy érzem kifutok az időből!


Mindenhonnan kihullok, csak azt tudom csinálni amire születtem, ha tudnám hogy mi az!



ápr. 24. 14:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

És a legrosszabb! Ha igazából semmi sem érdekel, vagy legalábbis olyan dolog érdekel amivel a nagy világban nem lehet mit kezdeni, nesze semmi fogd meg jól! Olyankor mi a helyzet?


Mondok erre is egy példát!


Mondjuk szeretek olvasni, tanulni, képzem magam, de nem úgy hogy iskolába járok, hanem magam szedegetem össze az információkat és ebből alkotok egy sajátos világképet. Ez egyedül nekem jó, de más mire megy vele? Papírom nincs róla, célom az autodidakta tanulás és egy sajátos világkép kialakítása.


Mire megyek vele azontúl hogy élvezem? Tudok belőle pénzt csinálni?


Mi van ha csak ez érdekel?

ápr. 25. 16:39
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát barátom, neked egy nehéz életed lessz ilyen világképpel élni, mint ahogy leírtad. Próbálj ki külömböző munkákat. Én már voltam építőmunkás, telefon összeszerelő, dolgoztam CNC gépen, étteremben konyhai kisegítő, üvegházban növények gondozása, voltam térkövező, bíztonsági őr, és még szénégető is.

Végül maradtam az építőiparnál. Jó a fizetés, csak elég nehéz a munka.

ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az origami egyébként pont jó. Jó, ehhez nagyon magas szintű tudás kell, de mondjuk a mérnökök az űrrakétákba szerinted hogyan préselik be a nagy műholdakat? Origamiznak. De ez érvényes lehet akármilyen eszközre. Mondjuk kidolgozol egy szilárd vázas valamit, amit a lehető legkisebb helyre lehet elrakni, ahhoz is jól jöhet az origami.

Ha szeretsz tanulni, akkor ezt összekötheted blogolással, utánanézel egy témának és írsz róla a blogodon, vagy videót csinálsz. Jó, ez nem teljesen csak tanulás, de ha valaki tanul, az általában szívesen meg is osztja.


Mert nem írod le, hogy mit csinálsz szabadidődben a vegetáláson kívül. Lehet, hogy neked nem jut eszedbe, de biztos hogy valakinek lesz olyan ötlete, amire te nem gondoltál.

ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!