Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen technikát javasoltok...

Milyen technikát javasoltok hivatás megtalálására?

Figyelt kérdés

Mások már általános iskolában tudták hogy mivel szeretnének foglalkozni és meg is valósították, nálam meg gyerekkorom óta vaksötét ez a rész.


Teljes a pánik, úgy érzem kifutok az időből!


Mindenhonnan kihullok, csak azt tudom csinálni amire születtem, ha tudnám hogy mi az!



ápr. 24. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi érdekel, amikor éppen szabad időd van mivel szereted lefoglalni magad?
ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az jó megközelítés hogy mi tenne igazán boldoggá?

Ha a legmerészebb álmaimat mondanám?

De ebben hol a határ?

ápr. 24. 15:00
 3/13 A kérdező kommentje:

És ha széleskörű az érdeklődésem, mondjuk lenne 3 olyan dolog amit nagyon szeretnék, ebből hogyan válasszam ki azt az 1-et?


Szóval amikor a prioritásokról van szó, ott is cserben hagy a fantáziám.


Mintha a 3 legkedvesebb gyereked közül kellene kiválasztani a legkedvesebbet.

ápr. 24. 15:06
 4/13 kürtőskalácska ***** válasza:
Kipróbálod mondjuk azt a három dolgot amit szeretsz és végül választasz.
ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kürtőskalácska ***** válasza:
De azt ugye tudod hogy attól még hogy szereted nem feltétlenül tudsz belőle megélni?
ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De nem válaszoltál az 1. kérdésre. Az oké, hogy 3 nagy álmod van, de gondolom szabadidődben nem vegetálsz, mint szobanövény. Az fog érdekelni, ami szabadidődben lefoglal. Ha ez kiderül, akkor lehet gondolkodni, hogy ebből hogyan lesz pénz.
ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ha ezt a kérdést az Ezotéria szekcióban teszed fel, akkor már félresiklott az életed.

Egyik osztálytársam is ezoterikus lett.

Most hajléktalan.

ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azzal kell foglalkozni, ami érdekel és amiből meg tudsz élni
ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt kell választani, amit el tudsz képzelni, hogy nyugdíjas korodik azzal foglalkozol. Vagyis legalább hosszú távig. Én például nem tudom elképzelni magam ügyvédként, vagy orvosként, nem tudnék éveken át dolgozni.

De ami furcsa, autószerelőként, mocskos, zsíros emberként tudnék dolgozni öreg koromig.

ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az fog érdekelni, ami szabadidődben lefoglal. Ha ez kiderül, akkor lehet gondolkodni, hogy ebből hogyan lesz pénz."


Mindenkit lefoglal valami. De honnét tudod hogy abból pénzt is lehet csinálni? Ez is egy nagy gond!


Mondok egy példát!


Mondjuk szeretek origamizni, az hogyan termelne hasznot?


Vagy mondjuk olyan igazságok érdekelnek amik senki mást és nem is beszélnek róla, sőt mi több kényelmetlennek tartanák a megélhetés szempontjából!


Tehát olyan dolgok amik engem érdekelnek, de mások nem veszik hasznát, sőt mi több le se tojnák! Olyankor mi a helyzet?

ápr. 25. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!