Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elfogadjam a megajánlott...

Elfogadjam a megajánlott jegyet, vagy menjek vizsgázni?

Figyelt kérdés

Nem sikerült összeszedni a minimum négyest, amit akartam, hármas lett, nem is vagyok vele elégedett, meg pár gyakorlati tárgyam sem sikerült úgy, ahogy szerettem volna, azokból már nem tudok javítani, ebből viszont igen.

A tanárunk azt mondta órán, meg az emailben is azt írta, hogy, aki nem elégedett a megajánlott jeggyel, az mehet vizsgázni, de a megajánlott jegynél rosszabb jegyet biztos, hogy nem fog adni, akkor se,ha egy szót sem szól a vizsgán az adott hallgató.

Szóval végülis nincs mit veszíteni. Mit gondoltok?


2023. dec. 1. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben naná. Ha nem lehet rontani, mindig el kell menni. Olyan kevés ilyen lehetőség van.
2023. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltételek mellett mindenképp menj szerintem is. Ahogy írtad, vesztenivalód nincs.
2023. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet rosszabb akkor menj..


Én annó mérnökinfon villamosságtanból elmentem a 4-es megajánlottra vizsgázni meg egyszer, mert minden tárgyat 5-re akartam megcsinálni és a következő vizsga sokkal nehezebb volt, igy kijavítottam a 4-est kettesre, szóval mehettem még egyszer.. és akkor kaptam újra 4-est. 😂

2023. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mit veszíteni, akkor mi a kérdés? Min gondolkodsz egyáltalán? Ez most komolyan érdekel :D
2023. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én pl akkor is négyest adnék, ha a vizsga is csak hármasra sikerül, mert mindig értékelem, ha valaki nem elégedett és jobbat akar. Úgyhogy hajrá.
2023. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan mennék. Egy próbát megér. Ha rosszabb nem lehet, akkor nincs veszíteni valód.
2023. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6, na menj vissza, elment a kettes asztaltól a vendég, töröld le.
2023. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

8: Miért? Igaza van.

Ez kb. olyan szintű kérdés, hogy vegyek-e levegőt, igyak-e, ha szomjas vagyok, stb.

2023. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha ösztöndíjra hajtasz, akkor menj el, ha nem, akkor én fixen nem mennék el, mesterszakra ha mész a jegyek nem számítanak adott esetben csak a szóbeli/írásbeli felvételi, munkahelyeken egyáltalán nem nézik a jegyeket, szóval ha csak nincsen valamilyen pénzügyi velejárója a jobb jegynek én biztos nem mennék el javítani.
2023. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen szak ez, ahol tét nélkül lehet vizsgázni...

Egyébként mi értelme lenne? Ösztöndíjhoz kell a jobb átlag?

2023. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!