Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor férfi kollegák olyanoka...

Amikor férfi kollegák olyanokat mondanak, hogy neked jót tenne a szex, és hasonlók, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Irodában vagyok, pénzügy, ők meg az eszközöknél.

És olyan stilust ütnek meg felém vagy a jelenlétemben amit teljesen sértő számomra.

Igazából próbáltak nyomulni is, de abbol sikeresen kihátráltam de maradt bennük a rossz "szájíz".

És olyanok, hogy az egyik előttem trágárkodik(főnök és más kollegák előtt nem merne), a másik képes volt egy beszélgetésnél azt mondani hogy nekem a szex hianyzik jót tenne meg ilyen tanácsok". (Arrol beszéltunk hogy telt a hétvégéje erről mesélt, aztán en mondtam én sehol nem voltam, nem is tudok hova menni és erre mondta), harmadik meg állandóan nyomul(na), hogy hétvégén találkozzunk jöjjünk össze ugysincs senkim, neki se. (Ez azt hiszi hogy én azért jönnék össze valakivel mert nincs senki és akkor nekem már le kéne ápolnom minden gnóm gyökeret? Vagy hogy képzeli?)


Es ott ezekben a helyzetekben ha leoltom visszaszólok megsértödök, akkor én vagyok a túlérzékeny, a vezetőnek(nő) elpanaszoltam, aki meg öket védi (eleve ő vette fel őket meg milyen jó munkaerők) és a vezető rámsütötte, hogy én vagyok paranoiás, elkezdett előttük csicskáztatni is és szidni, és az igazgatónak is azt adta be hogy én ilyen túlerzékeny labilis paranoid hülye vagyok, az igazgató(szintén nő) persze engem meg sem hallgat, nen is érdekli szerintem és a csopveznek hisz. És ő se áll mellém a férfi munkatársak előtt.

Aztán mivel nem akarok szóba állni velük, abból is az van hogy a vezetők egyre jobban rám élezik ki hogy én nem tudok csapatban dolgozni meg ilyenek.

És generálják azt is hogy a saját női kollegáim se tiszteljenek. Előttük is ezt a stílust hozzák velem szemben.


És a női kollegák is kezdenek kikezdeni engem.


Mivel másik állásom, de szüleim sincsenek, én soha nem vagyok olyan helyzetben hogy én csapkodjak az asztalra.

Minden munkahelyemen próbálok kedves lenni, tűrni csendben maradni.

Pályázok de még sehol semmi. Addig az ilyen helyzeteket hogyan kezeljem le?


Mikor pl úgy áll velem szemben a vezető, vagy az egyik férfi, és méltatlan hangnemben beszélnek velem. Mit csináljak ha nem mondhatok fel?


Amugy miért nem az ilyen emberek távoznak soha a cégtől? Miért azoknak kell, akik nem érdemlik meg a "nyomort"?



#gázkamra #Auschwitz #haláltábor munka
ápr. 30. 18:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem érdekli a vezetőket, ez a ti személyes csatározásotok, szájkaratézásotok. Igazgató mellett dolgozom, látom, mennyire fárasztó, rajtam is lecsapódik, hogy állandóan a nyívásukkal jönnek fel hozzánk. Már nem is foglalkozunk velük, mert a munkától veszi el az időt.


Ha téged zavar a kollégád, akkor mondjuk egy határozott elküldés melegebb égtájakra hasznos lehet. Állítólag felnőtt ember vagy, old meg, állj a sarkadra. Jesszus...

máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az igazgatot nem érdekli. De a csopvez meg szabályosan elkezdett engem megszégyeníteni a kollegák közt. És ki akar fúrni.
máj. 1. 10:14
 33/35 A kérdező kommentje:
Ha "neki mennék" azoknak az embereknek még engem állít le szid le a csopvez előttük!
máj. 1. 10:15
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Online meeting nincs? Egyenest full váratlanul repül hozzád a nemzetközi jogász? A munkahelyed engedi, hogy munkahelyi gépekről cégen kívüli peres magánlevelezést folytass?

K. A. M. U.

máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor cuki hazafurikázós a csopvez, vagy egy szemétláda? Meddig kamuzol még?
máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!