Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor férfi kollegák olyanoka...

Amikor férfi kollegák olyanokat mondanak, hogy neked jót tenne a szex, és hasonlók, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Irodában vagyok, pénzügy, ők meg az eszközöknél.

És olyan stilust ütnek meg felém vagy a jelenlétemben amit teljesen sértő számomra.

Igazából próbáltak nyomulni is, de abbol sikeresen kihátráltam de maradt bennük a rossz "szájíz".

És olyanok, hogy az egyik előttem trágárkodik(főnök és más kollegák előtt nem merne), a másik képes volt egy beszélgetésnél azt mondani hogy nekem a szex hianyzik jót tenne meg ilyen tanácsok". (Arrol beszéltunk hogy telt a hétvégéje erről mesélt, aztán en mondtam én sehol nem voltam, nem is tudok hova menni és erre mondta), harmadik meg állandóan nyomul(na), hogy hétvégén találkozzunk jöjjünk össze ugysincs senkim, neki se. (Ez azt hiszi hogy én azért jönnék össze valakivel mert nincs senki és akkor nekem már le kéne ápolnom minden gnóm gyökeret? Vagy hogy képzeli?)


Es ott ezekben a helyzetekben ha leoltom visszaszólok megsértödök, akkor én vagyok a túlérzékeny, a vezetőnek(nő) elpanaszoltam, aki meg öket védi (eleve ő vette fel őket meg milyen jó munkaerők) és a vezető rámsütötte, hogy én vagyok paranoiás, elkezdett előttük csicskáztatni is és szidni, és az igazgatónak is azt adta be hogy én ilyen túlerzékeny labilis paranoid hülye vagyok, az igazgató(szintén nő) persze engem meg sem hallgat, nen is érdekli szerintem és a csopveznek hisz. És ő se áll mellém a férfi munkatársak előtt.

Aztán mivel nem akarok szóba állni velük, abból is az van hogy a vezetők egyre jobban rám élezik ki hogy én nem tudok csapatban dolgozni meg ilyenek.

És generálják azt is hogy a saját női kollegáim se tiszteljenek. Előttük is ezt a stílust hozzák velem szemben.


És a női kollegák is kezdenek kikezdeni engem.


Mivel másik állásom, de szüleim sincsenek, én soha nem vagyok olyan helyzetben hogy én csapkodjak az asztalra.

Minden munkahelyemen próbálok kedves lenni, tűrni csendben maradni.

Pályázok de még sehol semmi. Addig az ilyen helyzeteket hogyan kezeljem le?


Mikor pl úgy áll velem szemben a vezető, vagy az egyik férfi, és méltatlan hangnemben beszélnek velem. Mit csináljak ha nem mondhatok fel?


Amugy miért nem az ilyen emberek távoznak soha a cégtől? Miért azoknak kell, akik nem érdemlik meg a "nyomort"?



#gázkamra #Auschwitz #haláltábor munka
ápr. 30. 18:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
Hm....
ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Jelezd a felettesednek. Szimpla szexuális zaklatás amit csinálnak. Ilyesmi egyáltalán nem megengedett és nem is kell tűrnöd!
ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos úgy vettem észre ebben az országban ezt még simán lehet egy átlagos munkahelyen, nem kirívó. És a szingli kellemes kinézetű nőket a női kollégák sem szeretik.
ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Mehet a panasz a hr felé, bár leírás alapján egy tré hely, ahol nincs olyan hogy hr.


Amúgy meg ezért nem kell elpofázni ,hogy mit csinálsz hétvégén, meg hogy kid és mid van.


én 8 éve dolgozom egyes kollégákkal, azt se tudják, hogy van gyerekem meg feleségem.. semmi közük hozzá.

ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem olvastátok? A csopveznek panaszoltam el! Aki erre megbélyegez azzal hogy én vagyok paranoid túlerzékeny és igy tálalta az igazgatónak, aki engem meg se hallgat!


Itt senki nem áll mellém.

ápr. 30. 19:31
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a 4. is írja. Elsősorban te dolgozni vagy ott, és nem kötelező részt venni a szappanoperába. Nem kötelező beszélgetni senkivel sem, se barátkozni full vadidegen emberekkel. A magán életed egyébként se tartozik senkire, csak rád.
ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Itt amúgy egyből elvágja mindenki kinek van parja kinek nem. Elég látni pl.a céges rendezvényeken is hogy elém senki nem jön engem senki nem visz haza, vagy a rendezvényre is kollegák visznek. Vagy ha baj van hogy el kell rohannom megint kollegák a segitség. Megesett hogy maga a csopvez visz el valahova ha sürgős fontos.

Itt simán lejön az összes dolgozóról a legapróbb dolgokból is hogy egyedül van e mint a kisujja vagy nem.

ápr. 30. 19:35
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb módszer, ha nem hagyod el azt a zónát/komfortzónát, ahol már nem te irányítasz. Maradj a saját területeden, és ott mindig más lehet/lesz a hibás, hisz nem te mész, hanem ők jönnek. Legyen már egy alap igényed önmagad felé, hogy aki nem annak néz és úgy beszél veled ahogy kell, azt telibe lesz@rod. Egyébként ha zavarnak vagy hátráltatnak a munkavégzésben, azért simán szolj, vagy ha az nem használ, akkor azt jelentheted.
ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
De hát ha ennyire rosszul érzed magad így, akkor miért mész el? Nem vagy képes belátni, hogy kerüld a rosszat?
ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Szóltam a feletteseknek. Azok is ellenem vannak, ők mégjobban elkezdték generálni a kiközösítésem. Ők is méltatlan hangnemben beszélnek velem a kolleganők előtt. Akik szintén a felettesek után átveszik ezt a stílust.

Lassan az egész céggel küzdök.

A kolleganők márcsak munkahelyféltésből sem fognak mellém állni soha, talán én se mernék.


Lassan egy vagyok a cégnél százak ellen.

ápr. 30. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!