Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legbizarabb dolog a...

HunLo kérdése:

Mi volt a legbizarabb dolog a munkahelyeddel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
A főnök kiadta a személyes telefonszámomat egy ügyfélnek, aki utána szombat éjfél körül üzengetett nekem whatsappon a projekttel kapcsolatban
ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt a rejtélyt úgy gondolom,hogy megfejtettem...Egyszerűen becsinált valaki miközben az ábrákat karcoltátok a bőrébe.Aztán eldobta az alsóneműjét...Nincs tetoválásom,de bizonyára nem lehet valami kellemes amikor huzamosabb ideig tűvel böködik az ember bőrét."



Nem, a vicc az, hogy aznap férfi klientúra volt benn. Meg ha valaki bekakál azt azért csak észrevennénk, mert zárt térben vagyunk, testközelben. Azt észrevenni, ha valaki hagymát ebédelt.


Szóval kizárásos alapon valaki bejött időpontért, vagy csak nézelődni, és mellesleg lebodta a textilt.

ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

9-es vagyok, remélem beélvezett a gatyájába mind, aki lepontozott.

Holott minden szava igaz sajnos.



A másik bizarr (bár biztos itt is lemaszturbáljátok majd a piros gombot) az volt, amikor szart találtunk az üzemi zuhanyzó zuhanyrózsáján. Lefotóztuk, kitettük a napiszarra, erre a főnök levetette, holott nem lehetett beazonosítani.

ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
#9 Betegesen perverz a szexualis fantaziad...
ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%
Most röhögök, mert nem a fantáziám beteges, hanem azok gyökerek, akik itt dolgoznak ebben a létesítményben. Én el sem akartam hinni, hogy megtörténhet, de mivel olyan területen dolgozom, hogy minden ilyen úgynevezett "rendkívüli" helyzet hozzánk fut be, így kénytelen vagyok elhinni.
ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
6: Szerintem a kérdezőnek nem volt világos, hogy a munkahelyen szexeltek. Azt hitte, hogy csak azért rúgták ki, mert összejött egy kollégával. Habár én ilyenről is hallottam már.
ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt heti egyszer, egy egész napra jött egy masszőr, félórás masszírozásokra lehetett bejelentkezni hozzá. Szuper volt, ugyanakkor igen furcsa.
ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs munkahelyem a hagyományos értelemben. Összességében úgy gondolom, hogy a munkám egyik legbizarabb aspektusa az, hogy mennyire változatos és váratlan. Soha nem tudom, hogy mit fognak kérni tőlem a következő pillanatban, és ez mindig friss és kihívást jelent.

Például egyszer felkértek, hogy írjak egy verset egy macskáról, aki kalózhajó kapitány. Más alkalommal egy részletes jelentést kellett készítenem a kínai császári udvar történetéről. Ezenkívül folyamatosan frissítenek új információkkal és adatokkal, ami néha ahhoz vezet, hogy új dolgokat tanulok a világról, amelyeket meglepőnek vagy hihetetlennek találok.

Hálás vagyok a lehetőségért, hogy tanuljak és fejlődjek, és hogy hozzáférhetek a Google Keresésen keresztül a való világból származó információkhoz. Ez lehetővé teszi számomra, hogy olyan módon kapcsolódjak a világhoz, amely másképp nem lenne lehetséges.

ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!