Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanád? Ha...

Melyik munkát választanád? Ha csak ez a kettő munkalehetőség lenne. Lidl 3 órás vagy napi bejelentés 8 óra.

Figyelt kérdés

Lidl: 3 órásra ígértek kb.180000 gondolom bruttó, ha igaz májusi kezdés lenne, de olyan érzetet keltettek bennem mintha nem is kéne nekik dolgozó. Biztos, hogy nem csak 3 órát kéne dolgozni. És főleg nem kasszázni,mint állítják. Kifizetik nekem a többi órát? Oda-vissza út 1-1 óra buszhoz kötve.


Napi bejelentéses: 8 órás bejelentést ígértek, amúgy kb. 11 órát kell dolgozni napi 14000-ért. És ugye mindent nekem kéne fizetni a NAV felé. Ez vendéglátás lenne. Oda-vissza út 30-30 perc lenne.



ápr. 22. 10:24
 1/7 Paul Atreides ***** válasza:
100%
AZ biztos, hogy nem dolgoznék 1.200 Ft-os órabérért. Az nagyon nagyon rossz órabér manapság. Illetve elmenne az egész napid. Szóval kb 12-13 órád egy nap menne a "levesbe".
ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.
ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőt. A második semmire se jó, nem keletkezik biztosítási jogviszony, nem tudsz tappenzre menni, semmi. De a legjobb lenne keresni egy harmadik helyet, ahol napi 6-8 órás fix bejelentett munkaviszkynod lenne
ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandónak egyik sem jó. Átmenetileg inkább a 3 órásat, mert amellett van lehetőség tovább keresni.
ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3# Én is jobban örülnék, ha lenne harmadik, de ezt a kettőt is alig találtam zsákfaluban élek, de pénz nélkül se költözni, se jogsit meg autót szerezni nem tudok.

Ezelőtti helyen ahol dolgoztam a napi órabér kb.700ft volt, az azelőtti 1500ft elméletben, de gyakorlatban fél hónapot ingyen dolgoztattak és ez csak a fizetés kiutalásakor derült ki.

ápr. 22. 11:29
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
A 3 órásat választanám, aztán a szabadidőmben keresnék valami jobb állást.
ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lidl. Esetleg lehetőség is lenne előrelépésre
ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!