Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te melyik munkát választanád...

Te melyik munkát választanád a helyemben?

Figyelt kérdés

A: Biztósító cég, ügyintéző

B: Dohánybolt, eladó


Fizetés kb ugyanaz.

A biztosító cég 1 műszakos

A dohánybolt 2 műszakos

Viszont a dohányboltnak kényelmesebb az elérhetősége(helyileg). Illetve, kő egyszerű a munka, továbbá ez egy kis üzlet egyedül lennék a műszakban, nincsenek idegesítő kollégek vagy osztályharc.

A biztosító cégnél, meg nem teljesen tiszta hogy mi lenne a dolgom.

Én döntésképtelen vagyok...

Kicsit f*sok a biztosító cégtől és a dohánybolt felé húzok, de mivan ha a dohányboltot választom és közben meg a biztosító cég sokkal jobb döntés lett volna...


Aki esetleg dolgozott már egyiknél vagy másiknál vagy esetleg mindkét helyen az mondana pár szót hogy mik a tapasztalatai? Kicsit könnyítene a döntésemen (talán).



2019. ápr. 25. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Olyan a világon nincs, hogy egy eladó annyit keressen mint egy ügyintéző biztosító cégnél.
2019. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig elhanyagolható a fizetés különbség.
2019. ápr. 25. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem dolgoznék dohányboltban, állandóan kirabolják őket, meg megy be a sok bunkó, büdös, bagós ember. Itt nálunk elszörnyedek, hogy miféle alakok járnak oda, én buszjegyet szoktam ott venni, ha nincs nyitva az újságos, de sokszor a hányinger kerülget. Persze lehet, hogy nálatok nem ilyen a vásárlóközönség.
2019. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dohánybolti eladóként sok parasztot kell majd kiszolgálnod :D

Amúgy ha ugyan az a fizetés akkor inkább 1 műszak. Több a szabadidőm és nagyobb lehetőséget látok a feljebb jutásra.

2019. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én a biztosító céget választanám. Kevesebb veszély (kirablás miatt, a dohányboltok elég jó célpontok), több szabadidő
2019. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én előbb akasztanám fel magam, mint, hogy dohányboltban dolgozzak.


Nem csak abból áll, hogy adsz két narancs Pall Mall-t, hanem


- Ha vacakol a terminál, Veled ordít a vevő

- Nem tudsz felváltani valakinek a külön kérésére (mert tiltja a főnök)? Persze, hogy veled üvöltenek.

- Ha elkéred a személyijét egy 15 éves suhancnak, Te leszel az antikrisztus

- Ja, azért is üvöltenek Veled, mert apuka a két éves kislányát miért nem vihez

ti be

- A szüneted néhány helyen két vevő között tudod kivenni, de úgy, hogy, ha mázlid van, pl el tudsz szívni egy fél cigit.

- Bemegy a részeg ember és zaklat

- Bemegy egy suhanc, mint a kutyával úgy beszél Veled és szép kérésre se megy ki, aztán később, majd visszajön a haverjaival


Folytassam?


A rablásokat nem is írom.

2019. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosito ceg mindenkeppen, igaz hogy osszetetebb feladatok vannak, de egy muszakos kenyelmes modern gondolom kulturalt irodai kornyezet nem mindegy.Reggel kenyelmesen bemesz 8ra 9re delutan felallsz, van idod enni, inni nincsenek idegesito vevok. Ezerszer kenyelmesebb viszont a feladatok bonyultabbak. Ami sztem konnyen tanulhato. Ja es penzzel sem kell foglalkozni.
2019. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

UGyANAZ A FIZETÉS NEM ÉRTTITEK?

a több szabadidőt sem értem.

attól hogy 2 műszak még ugyanúgy 8 órás mind2 nem?

és attól hogy itt mindenki irodista főleg még jól el leht leni dohánybltba is, az ügyvezető pozició sem fenékig tejfel.

2019. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!