Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már lassan 2 hónapja elhagyott...

Már lassan 2 hónapja elhagyott az exem 3 év után szakított és össze jött rögtön a másikkal Nemtuomdom kiverni a fejemből mert igazán szerettem Esetleg valakinek van valami tanácsa mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
máj. 5. 18:16
 1/6 Trsh válasza:
100%
Szia! Ez egy nagyon nehéz kérdés.. nálam ugyan ez történik , történt. Gondolom Te is romokban vagy , el sem tudod képzelni nélküle a hétköznapokat . Nekem megvolt a lehetőségem a környezet változásra , ez segített , muszàj tovább menni..
máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván az idő segít de kezdj el keresgélni te is,ha nem is fogja kitölteni az exed által hagyott űrt de legalább nem rajta fogsz kattogni folyamatosan
máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tett amiket szeretsz. Mozogj sokat! Es jars tarsosagba, h ne az agyalasra menjel el az idod.
máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trsh válasza:
Ha nem tolakodó kérés, leírod nekünk milyen események sora vezetett idáig ? Nálunk a nem megfelelő kommunikáció , az ezt követő elhidegülés , és véleményem szerint az egyoldalú szeretet / szerelem , mert Én vele láttam a jelent és a jövőt is.
máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél több dolog történik veled és minél több új embert ismersz meg, annál könnyebb lesz, ahogy telik az idő. De ha minden ugyanolyan, az idő nem igazán segít rajta... Próbálj minél több új élményt, benyomást szerezni.
máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Találj valami el foglaltságot így talán könnyebb lesz túl tenni magad.
jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!