Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Massal is kiveteleznek a...

Massal is kiveteleznek a szülők valamelyik gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Tesóm 31, én 22 eves vagyok. Tesóm messze tanult tőlünk: Albérlet, kaja fizetés, stb... Aztán a hazába 3-4-5 millió forintot vagy nem tudom már összesen mennyit adtak a Szüleim, mert apám akkor eleg jol keresett. De ezt apám is tudta, hogy nem lesz tul hosszú idejű ez a "jol kereses". Meg anyám képes volt tesómnak venni draga figyi szereket. Meg sziget fesztiválra ment, buli buli hátán, stb.


Én nem bulizok, sajat pénzemből hobbizok (osztondijbol amit az egyetemen kapok, tanulmányi ösztöndíj). Bejárós vagyok az egyetemre ami havi! Mondom havi! 3400 Ft. Az itthon elkészült olcsó kajan élek mint a Szüleim. Iskolába zsemle es hasonló olcsó dolgokat viszek, azt is otthonról. Ha néha napján veszek egy hamburgert 500 Ft-ért, ad eppen annyit nagy nehezen... De semmi többet. Mindig is jo tanuló voltam, es sportolni is szerettem/ szeretek. Itthon edzegettem a sajat kezuleg elkészített eszkozeimmel, 4-5 évig, telen is odakint, eppen tető alatt csak! Mikor felhoztam ezt a szüleimnek nagyanyám előtt, ugyan ezeket amiket írok ide, mar egyből mehettem kondi terembe például. Mar kemeny három hónapja jarpk konditerembe a 4-5 evbol.


Raadasul Itthon beleszolnak meg veszekednek velem minden mozdulatomba. Mar elegge megöregedtek, ezt elnis hiszem. De bezzeg tesóm mikor ilyen korba volt, akkor ha ra volt ilyen sok energiájuk, akkor ram miert nincsen? Nem tudták kiszámolni, hogy hany évesek lesznek, amikor mar én mondjuk koltozkodesen gondolkoznék?


En nem varom el tőlük hogy a hazba vagy valamibe egy fillért is adjanak, csak egy kicsit furcsa, hogy tesómnak minden, nekem meg mininal koncepció... Most ott tartunk hogy honaprol hónapra élünk. Nem tudtak azon se gondolkozni hogy esetleg lehetett volna felre tenni ameg apámnak jol kereso állása volt?


2016. febr. 3. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es meg én vagyok megszolva! Hülyének nez tesóm, flegmazik, azt hiszi barmit meg tehet. Az kimaradt, hogy nem iszok, nem cigizek, nem kávézok, es helyesnek is tartanak. Teljesen normális vagyok, csak mar nehezen hiszem el Ennyi hülyeségük után.
2016. febr. 3. 21:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Raadasul ahogy Szüleim viselkednek velem... Mindenre ugy reagálnak mintha szegyelnem kellene magamat... Most lett egy barátnőm de nem merem elmondani. Tiszta nonszensz helyzet ez az egész. Tesóm meg ki tudja kikkel fekudgetett le, nekem meg a szuzessegemet nem sikerult mrgbelvesziteni. Valaki van hasonlo helyzetben? Hogyan lehetne a szulokre hatni, hogy normalisak legyenek, es hogy legalabb nrnszendvednek mar hátrányt. Például tesómnak biztos nem szoltak bele minden mozdulataba mert nem volt otthon. Ezt nem gondoljak át!?
2016. febr. 3. 21:41
 3/5 anonim válasza:
Nem.
2016. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden sZülönek van kedvence, akkor is, ha mást állít.
2016. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
F@ sza. Majd a képzukbe vagom ezt. Kivancsi leszek mit szol hozzá!
2016. febr. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!