Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyektegyek? . Az utóbi...

Mit tegyektegyek? . Az utóbi fél évben feltünt egy fura dolog, egy családban a lassan 15 éves lány gyerekükkel elég embertelen módon keztek el bánni.

Figyelt kérdés
Hazugságra kényszerittik,zsarolják,fenyegetik,és hétröl hétre durvábbakat tesznek.
2016. jan. 14. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információval nehéz bármit is kezdeni. Milyen viszonyban vagy a lánnyal? Legjobb lenne a gyámügy, vagy a lány rokonaival beszélgetni.
2016. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le a bögrét, menj távolabb a faltól és ne hallgasd ki folyton a szomszédot! Talán csak családi sorozatot néz... :D
2016. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó viszonyba vagyunk mindennap tartsuk a kapcsolatot egy közösségi oldalon keresztül,a nagyival beszéltem ő az ügy mellé álna.a többi rokon kiket én ismerek hasolló csodálatos emberek mint a szülők.
2016. jan. 14. 12:52
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a remek bögrés ötletet,de ha látnád azokat a képeket amit én kaptam tegnap a lakásrol amire a lány kapott egy órát hogy rendbe tegye külömben elveszik a telefonját,ami az eggyetlen kapcsolat szinte a külvilággal,nem biztos hogy ennyire vicces lenne a dolog. Szó szerint még kutya ürülék is volt több helyen is.
2016. jan. 14. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Na, téged is könnyű manipulálni!

Vedd fel a kapcsolatot a lánnyal, és kérdezd meg őt a dologról. Amit ő mond, annak már inkább lehet hinni. Az, hogy közös ismerős rendetlen lakásbelsőről mutat képet és hozzá ilyen sztorikat ír, az legföljebb arra elég, hogy a gyanú feltámadjon az emberben és utána akarjon járni a tényeknek.

2016. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Az emberek szeretik lekicsinyelni a problémákat és úgy tenni, mintha minden oké lenne. Nehéz, sokszor felfoghatatlan elképzelni, hogy milyen családok és sorsok vannak.. Szerintem jó, hogy figyelsz a lányra és nem hagy hidegen az eset, súlyos dolgok ezek. Beszélj vele és ha nagymamád hajlandó segíteni, nagyon jó. Ilyen esetben az áldozatot ki kell szakítani a bántalmazó környezetből, de már az is valami, ha a hatóság figyel a családra.
2016. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne essünk tévedésbe,az infók közvetlen a lánytol származnak,nincs harmadik személy!meg az ő nagymamája segittene nem az enyém.Eddig kettőnknek merte elmondani a lány mit művelnek vele. Nap mint nap tájékoztat mi történik. De a kérdésem az volt ,jogunk van lépni valamit?
2016. jan. 14. 14:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Meg hát én két éve ismerem a családot,szinte napi szinten kapcsolatba vagyunk,megismerem képröl hogy valós a lakás,arrol nem beszélve néhány dolognak én magam tanuja voltam .
2016. jan. 14. 14:42
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a fantasztikus történetek itt a Gyakorin... Rosalinda meg Esmeralda kutyaf...üle hozzátok képest. Érdekes ám, hogy minél fordulatosabb egy sztori, annál pocsékabb helyesírással van kiírva.
2016. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megkímélhetnél a marhaságaidtol.köszi!!
2016. jan. 14. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!