Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most én érzem magamat rosszul?

Most én érzem magamat rosszul?

Figyelt kérdés

Kis faluban élek a párommal. Régebben dolgozott együtt az önkormányzaton egy férfivel akivel jóba lettek és ez a férfi is faluban él.

Ennek a férfinak van egy idős szomszédja akiről úgymond "gondoskodik". A héten a párom otthon volt szabadságon de közben a kollegájához is elugrott segíteni mert az még most költözködik. Tehát a héten alig volt otthon.

Ma délután ennek a férfinak a felesége -aki itt lakik velünk egy faluban- felhív engemet hogy a párom már mióta megígérte hogy elmegy annak az idős bácsinak beállítani a tévéjét, meg hogy ők tudják hogy a párom otthon van mert nem látják a reggeli vonattal dolgozni menni. De most beszámolóval tartozunk nekik az életünkről?

Párom meg se ígérte nekik hogy elmegy a tévét megcsinálni annyit mondott ahogy lesz ideje el fog nézni a bácsihoz. Aztán mondtam nekik hogy délután 5 után akkor elmegy mert most ért haza munkából és képesek voltak direktbe elküldeni hozzánk az öreg bácsit hogy azonnal csinálja meg a párom a tévét neki.

Alig ért haza és még enni se evett már el is ment a bácsival.

Gondoltam ha azt mondom 5után ér haza akkor egy kis időt spórolok a páromnak hogy pihenni tudjon. Most én érzem rosszul magamat hogy hazudtam annak a nőnek vagy túlgondolom? Olyan akaratos a férfi is meg a nő is és a párom folyton ugrik nekik


máj. 18. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul ők miért nem tudják beállítani a tévét? Ők vették a bácsinak
máj. 18. 16:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megígerte, akkor illik megcsinálni.


Gondolom a bácsi türelmetlen volt, mert sokszor az idősebbeknek a tv az egyetlen szórakozasuk.


Ennél nagyobb bajotok sose legyen. A férjed pedig jó fej egyébként. 🙂😉

máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nincstovább ***** válasza:
54%

Én kerek-perec megmondtam volna a nőnek, hogy húzzon a pcsába. Nem tartoztok senkinek semmivel. Csak egy falubeli. Persze oké, idős meg szívesen segít az ember, de a pofátlanságnak is van határa. Nem mellesleg az idős bácsika szomszédja mi a lófszért nem állította már be neki a tv-t? Ezért nem érdemes senkivel foglalkozni. Én, ha ide küldték volna az öreget fix, hogy elmagyaráztam volna a bácsinak is, hogy merre van az ajtó… de lehet csak én látom rosszul a dolgokat. Én eléggé zsémbes vagyok arra, ha nem hagyják az embert enni…

32/N

máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem úgy ígérte meg hogy rögtön és azonnal.

Csak rosszul esik hogy ennyire számon tartják hogy mit csinálunk vagy hogy nekem támad a nő is a kérdéssel hogy nem látom reggelente a párodat dolgozni menni a vonattal akkor biztosan otthon van. És nem lehet más dolga vagy egyszer az életben kollegája nem viheti dolgozni vagy mi? Nem hiszem el hogy egyszer ne tudna nemet mondani, mikor nekünk van feléjük egy kérésünk akkor heteket kell rá várni.

Az cseszte fel az agyamat hogy visszahívtam a nőt és rögtön azzal kezdi szia párod miért nem veszi fel a telefont?

Komolyan mintha nekik kéne 0-24ben szolgálatban állnia

máj. 18. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi tudja a tv-t beállítani. Nyilván akkor megcsinálta volna a gondozoja. Egyébként meg nem egy nagy dolog.
máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a számonkérés módja valóban bunkó, de a bácsinak legalább segíteni tudtatok.
máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már meglett csinálva a tévéje nagyon hálás volt érte :) csak egy egyszerű csatorna keresést kellett csinálni.
máj. 18. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök jól teszed kérdező, hogy te is inkább a pozitívumot látod ki a végén. ❤️❤️


(az erőszakos párral meg inkább ne keressetek közös programokat).

máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!