Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felnőttként még a szülőkkel...

Ha felnőttként még a szülőkkel élsz, mennyire szégyelled ismerősök, munkatársak előtt?

Figyelt kérdés

Olyanokra vonatkozik a kérdés, akik a szüleikkel élnek felnőttként!

Az értetlenkedők, kötekedő emberek kedvéért...



ápr. 15. 09:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen, de másoknak semmi köze hozzá. Akinek nem tetszik, és tartom arra érdemesnek, elmesélhetem egy röpke fél órában, mi ennek az oka, de erre még nem volt szükség.
máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem és ráadásul párom ide költözött. Mindenki tudja, hogy anyummal voltam és most már hárman vagyunk.

Igazából abszolút megvan a magánszféra, van egy saját birodalmam, enyém a nagyobb hely, régen rendszeresen házibulikat tartottam. A hely most is úgy van kialakítva és újonnan átalakítva, hogy társaságot fogadhatnék. Csak már valamiért elszoktam tőle.


35/F

máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyellem, és lehet pont ezért mert "kéne".

Lehet ha nem "kéne" szégyellnem, akkor meg szégyellném. Nem tudom...

Ez van! Ilyen az ember!

Mindig mást csinál, mint amit kéne.

máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Miért kellene szégyellni már bocs?

Inkább azoknak nem kellene hencegni, akik örökölt vagy szülők által vásárolt lakásba költöznek, nem mindenki szerencsés.

Na meg azoknak se akik állami támogatásból, mert az a közösből van, amit ha nem adnának annak is könnyebb lenne, aki a szüleivel él.

máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34: Ez sem általánosítható azokra, akik ott maradtak. Bár volt millióm félretéve és egy probléma miatt veszítettem el, de az sem elég semmire a pénzromlással. Tiniként és 20 évesként sok rossz körülménybe estem bele az ország által rám-sózott semmire sem való rész-szakmával nagyon jónak hirdetve és anyum gondolkodásával a 80-as évekből... S az egész generációm így járt, senkinek nem lett saját háza közülünk. Nekem is csak úgy lett félig, ami sajnos nem a saját érdemem és máig sem tudnám megtenni.
máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35


Aki értelmes felfogja, hogy egyéni élethelyzetek vannak.

Ezen felül más korszakban kezdte az életet egy ma 30 és 60 éves.


Nem lehet másokhoz hasonlítani magad, és azzal se érdemes foglalkozni mit gondol.


Engem pl rohadtul nem érdekel ki hol, kivel él, magamra fókuszálok.


Ellenben a látványosan hencegő, egoista embereket nem kedvelem, akik szerint mindenkinek úgy kellene élnie, ahogy nekik.

Kerülöm az ilyen típust, nagyon toxikus a jelenlétük.

máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!