Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felnőttként még a szülőkkel...

Ha felnőttként még a szülőkkel élsz, mennyire szégyelled ismerősök, munkatársak előtt?

Figyelt kérdés

Olyanokra vonatkozik a kérdés, akik a szüleikkel élnek felnőttként!

Az értetlenkedők, kötekedő emberek kedvéért...



ápr. 15. 09:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon. De legjobban azt, hogy impotens vagyok.
ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A mondat második fele nagyon kellett ide. Sajnálom, hogy mindig ilyen emberek írnak.
ápr. 15. 10:06
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Csak olyat ismerek azokkal él felnőttként. Teljes mértékben lesz.rják, mivel nekik így jó.
ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz. Mert megvan mindenkinek a külön szférája és tiszteletben tartjuk egymást. Mindannyian tudjuk, hogy ilyet is dob az élet!
ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Én is még a szüleimmel élek, viszont már annyira szégyellem, hogy nem merek a munkahelyen sem magamról semmit mondani. Főleg olyat nem, ami otthonnal kapcsolatos.

Pedig egész nagy kertes házban élünk. Nagy, saját szobám van. Van két fürdőszoba, nappali stb. Teljes mértékben megvan a saját személyes terem. Senki nem piszkál, mindenki éli az életét.

Bevásárolok heti többször, takarítok, megcsinálom amit szükséges. Kertben is.

Van egy kezdetleges kapcsolatom. Nem egy városban élünk egyelőre. Majd szeretnénk összeköltözni.

Azért maradtam otthon, mert kevés a fizetésem, az albérlet kifizetése után alig maradna pénzem ha egyedül költözök. Vagyis most már gyűlt össze önerőm egy esetleges hitelhez. Inkább azt fizetném.

ápr. 15. 10:45
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
Akkor már van pénzed ingatlant venni, nem? Ne arra várj, hogy majd valakivel összejössz és ő “kiment” a helyzetedből, én annyira gyerekesnek tartom az ilyen önállótlan embereket. Én különköltöztem már 22 évesen, mert igényem van az önálló életre.
ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem vágyok senki kimentésére, se pénzére elhiheted. :)

Eddig is mindenen spóroltam, hogy saját lakásom legyen egyszer.

Csak úgy alakult, hogy most ismerkedtem meg valakivel, akivel nyilván szeretnék majd együtt lakni.


Én 22 évesen még javában főiskolára jártam, nem volt pénzem sajnos külön költözésre. Max a diákmunkás fizetések voltak.


Haha.. Hát közel nincs 30-40 millióm saját ingatlanra. :D

Csak nézegettem a hiteleket. Arra írtam, inkább a törlesztőt fizetném, mint az albérletet. Csak olyan kevés a bejelentett bérem, hogy lehet erre hitelt sem adnak.

ápr. 15. 12:01
 8/31 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tartom magam önállótlannak egyáltalán. Este vagyok csak otthon. Olyankor megcsinálom a rám eső házimunkát. Hétvégén meg a páromnál vagyok általában, másik városban.


Úgyhogy kb aludni járok haza hétköznap.

ápr. 15. 12:05
 9/31 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én azért nem vagyok rá büszke, viszont nem látom értelmét elköltözni. Csak anyám él. Ha elköltöznék, akkor mindketten egyedül élnénk. Fizetném a magam költségeit, meg ugyanúgy segítenék neki is. Akkor már egyszerűbb ha egy házban vagyunk.
ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#9: Teljesen érthető a helyzet!


Mondjuk az is igaz, senkinek semmi köze hozzá, hogy hol laksz, hova mész haza aludni, vagy mit kezdesz a fizetéseddel.

ápr. 15. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!