Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Középiskolásoknál, milyen...

Középiskolásoknál, milyen klikkek vannak a suliban? Mikkel néztiek le a másokat? Itt bármi érdekelne, pl teló márka, ruha cuccok, bármi, ami miatt kirekesztetek valakit.

Figyelt kérdés

Csak szeretném megérteni a középiskolai klikkeket, hogy kiket néztek le, és mi miatt?

És kik a menők egy suliban?



#iskola #kirekesztés okai
márc. 26. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk azok a menők, akik balhésak, ciginek + isznak, esetleg bunkók a tanárokkal. Lányokál ehhez tartozik még az is, ha egy lány ,,menően", ill. magamutogatóan öltözik.

Én az ilyen típusú embereket nézem le.

márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vagyis r*banckodnak a csajok...

Gondolom egyik se érett meg egy igazi párkapcsolatra.

Ám hány évesek vagytok?

márc. 26. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk azok voltak a menők, akik irtó okosak voltak, bekiabálták a megoldásokat, miközben a másiknak gondolkodni se volt ideje (ilyenkor nagyon elnyomva éreztem magam, de a tanárok örültek, és rohantunk tovább az anyaggal), nagyon kevés tanulással brillíroztak, és emiatt unatkoztak az órákon, röhögcséltek a hátsó sorban, kártyáztak a szünetben, rengeteg felvételi pontjuk lett és orvosnak, vagy mérnöknek mentek, mindnek lett barátnője az osztályból és 4 év múlva mind össze is házasodott. Együtt lógtak mindenfelé, még mindig megvan a gangjük. Aki nem volt ilyen tűzrőlpattant, vagy extrovertált, azt nem vették be maguk közé, de ez inkább csak így alakult, nem mondták ki, hogy nem csatlakozhat senki.


Aki ki volt nézve, az extrém visszafogott volt, sohasem mosolygott, rengeteget hiányzott valami miatt, nem voltak a legjobb jegyei és a tanárok sem kedvelték. Senki nem tudta hova tenni. Én nem beszéltem vele sokat, ezért nem tudom, hogy esetleg a nézetei voltak rosszak, vagy ilyesmi. Ha próbáltam mosolyogva, kedvesen megszólítani, nem viszonozta.


Ez egy erős egyházi suli volt.

márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk nincsenek klikkesedések. Mindenki mindenkivel jóban van. Nyilván vannak baráti körök, de senki se rekeszt ki senkit. A kisebb baráti csoportok inkább aszerint alakultak ki, hogy ki kivel van egy hangon.

Viszont van egy ember, aki abszolút nem foglalkozik a többiekkel, csak el van magának. Senki se rekesztette ki, ugyanúgy ember számba vesszük, csak ő maga olyan, mintha nem akarna nyitni. Egy ember kezdett vele beszélgetni év elején, azóta is rátámaszkodik, de annak az egy embernek is meg van róla a véleménye, hisz nincsenek egy hangon.

márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

6 éve voltam középiskolás. Klikkek a gazdag szülők gyerekeinél voltak. Ők összetartottak és kb ők mondták meg, hogy mi legyen az osztállyal.

Illetve akik cigiztek.

Ma már a kinek milyen telefonja van meg ki cigizik és iszik, ki felesel vissza a tanárnak.

márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

4 éve ballagtam, nálunk a klikkek a gazdag szülők gyerekeiből, és (él)sportolókból álltak, bár e kettő közt tudott kisebb átfedés lenni néha. Volt még pár lány, akikből szintén klikk formálódott, ők csakis márkás cuccokat hordtak, szigorúan csakis Apple termékeket használtak, és mindenről megvolt a véleményük, akkor is, ha senki nem kérdezte őket. Jó, ez elég passzív-agresszív volt, de tényleg imádtak mindenbe beleszólni.


Kirekesztés telefon, egyéb tárgyak márkája miatt nálunk nem volt, de minket, androidosokat, elég sokszor kiröhögtek az iPhone-osok, de sosem zavart.


Az osztályban volt egy srác, akinek a szülei nagyon gazdagok voltak, és ismertek városon belül; őt elég durván körbeugrálták, ő volt a hangadó, aki ellen eleve alig állt ki bárki is.


Napjainkban pedig azok számítanak menőnek sok helyen, akik beszólogatnak a tanároknak, bomlasztják a közösséget, akiknek top márkás cuccaik vannak, cigiznek és isznak.

márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagyis az önpusztítóak, akik majd lúzerek lesznek. :)
márc. 27. 12:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a humánosok és a reálosok között volt nagyon rossz viszony, nem is köszöntünk egymásnak. Soha nem ült egymás mellé egy humán és egy reál tantárgyakat kedvelő ember. Sok tanár érezhetően szimpatizált azzal a csoporttal, ahová a tantárgya tartozott.

Egyszer nagyon elmérgesedett a helyzet egy osztályfőnöki órán, de ezt nem írom le, annyira durva.

márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát én humános voltam mindig.

Utáltam a real tantárgyakat. :)

márc. 27. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én a humánt is és a reált is utáltam ilyenkor mi van?
márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!