Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok,nők, mit tesztek...

Lányok,nők, mit tesztek akkor, ha valakitől tampont/betétet kell kérnetek, viszont nincs az a fajta (márka, méret stb) épp az illetőnél ami nektek kéne?

Figyelt kérdés

Biztos jártatok már úgy ti is, hogy rossz helyen jött meg, nem volt nálatok semmi, stb stb. ilyenkor ugye kérni kell osztálytárstól, barátnőtől, kolléganőtől.

De mi van akkor ha valaki csak tampont használ és akiktől kérne azoknál csak betét van, vagy fordítva, betét kéne de csak tampont tudnak adni.

Ilyenkor megprobáljátok mégis a másikat használni, vagy kerestek valaki olyat aki megfelelőt is tud számotokra adni? Esetleg ilyenkor nézitek a márkát/méretet? Vagy ami az első azt elfogadjátok?

Megesett már, hogy nem olyat kaptatok ami kellett volna? Esetleg tőletek kértek, de amikor nem azt a fajta tampont/vagy betétet adtátok volna ami kért az illető (vagy olyan márkájút, méretűt), akkor továbbállt? Vgay elfogadta?

Mi a helyzet ilyenkor? (nekem még szerencsém volt mindig, meg nekem pont bármi jó, de ugye van aki csak 1 márkát, vagy 1 féle terméket használ)



2021. nov. 6. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az esetek 90%-ban mosható betétet használok, de nem esek kétségbe ha épp nincs nálam és tampont vagy sima betetet kell használnom kivételesen. Olyankor mindegy, csak valami legyen :D
2021. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én, amikor elfelejtek rakni a tatyómba betétet a csajokat megkérdezem az osztályba vagy barátnőktől, hogy van-e betétük. Akinek csak tamponja van mondom, hogy nem kell és kerdezek mást van-e betétje, mert életemben nem használtam tampont és nem is szeretnék attól függetlenül, hogy aktív a szexuális életem. Volt, amikor egy lánynál extra nagy betét volt, de elfogadtam és megköszöntem, más lehetőség nem volt.

Márka számomra nem fontos.

2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tizenkét éves korom óta mindig van nálam legalább két betét, sose lehet tudni, és ha nekem nem is kell, egy barátnőmnek hátha.


Nem kerültem olyan szituációba, amiben kérnem kellett volna és amikor tőlem kértek, mindig elfogadták azt, amit adni tudtam. Mondjuk engem a márka egyáltalán nem izgat.


Bármit ad, elfogadnám, ki tudja, mikor jön szembe olyan, aki "jobbat" tud adni.

2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem egyszer kért így osztálytárs. Közölte, hogy az nem kell, szünet vége előtt viszont újra odajött, hogy mégis kéne neki.

Ha én kerülnék ilyen helyzetbe nem hiszem, hogy válogatnék

2021. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan az a konkrét termék amit szeretek, de ha ilyen helyzetben lennék és nem lenne nálam, nem tudnék venni stb., akkor nem gondolkoznék ezen, elfogadnám ami van. A semminél bármi jobb és úgyis csak egy alkalomról van szó, "vészhelyzet" ha úgy vesszük.
2021. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tangába betet nem tudnék tenni, nincs sok választásom
2021. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mindig van. Penz is van. Uzlet is van. Egy rakas papirral a bugyimban venni is tudnek.
2021. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Én még nem jártam így, az év minden napján van a táskámban tampon. Viszont ha mégis kéne, betétben nem válogatnék de tampont csak minit tudok használni, szóval ha valakinél nagyobb van, azt hiába kérem el.
2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Sosem kellett még mástól kérnem, mindig van nálam. De ha nem lenne, akkor meg van pénz, tudok venni a boltban. És ha az sem opció valamiért, akkor meg egy jó nagy adag vécépapírt vagy zsebkendőt raknék a bugyimba, az sem ázik át annyi idő alatt, amíg hazaérek. Szóval nem tudom elképzelni, hogy mástól kelljen kérnem.
2021. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Tampon mindig van nálam meg tisztaság betét, azzal túlvészelem.

Sajnos nekem nem jó akármilyen betét, kaptam már kiütést meg viszketést nem megfelelő betéttől, így ha nincs nálam, akkor inkább elmegyek és veszek és max addig kitömöm Wc papírral a bugyim, de nem kérek másoktól. De szerintem az első menstruációmon kívül egyszer sem fordult elő, hogy kérnem kellett, mert mindig van nálam annyi, hogy elég legyen, mire hazaérek.

2021. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!