Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a legnagyobb...

Szerintetek mik a legnagyobb élethazugságok?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok. Esetleg lehet írni még olyan mantrákat, szólásmondásokat, "életbölcsességeket", rossz beidegződéseket, vagy negatív hitrendszereket, amiktől a falat kaparod.

febr. 12. 19:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%
Hu de sok savanyu ember van itt, nem csoda, hogy nem eritek el amit akartatok valaha.
febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Amikor a proli megveszi hitelre az ájfont, meg 500 ezerért a 20 éves lefingott németprémiumot. Ezek a legnagyobb hazugságok, mert ezekkel saját magának hazudik.
febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%

Tök jo kerdes.

En magamrol tudok ugye mesleni most, ahogy en eltem meg ami szerintem az:


Szerintem a legyen jo allasod, ferjed, legyen gyereketek, haz, kocsi, perfect family dream.


35 eves vagyok, a ferjem kicsit idösebb, külföldön elünk, jelenleg gyesen vagyok de mindkettonknek jo allasa van. Van 2 kocsi, egy haz, egy nyaralo. Nincs kölcsönünk, aranylag jo eletet elunk.

2 eves a gyönyörü kislanyom.


Es megis utalom az eletemet.


Latom a par baratnomet akiknek csak futo kalandjaik vannak, gyerek nincs, jo allas, kis lakas a belvarosban. Bulizni jarnak, hetvegegen alszanak akar 10ig is, shoppingolnak, raernek arra amit ok akarnak, utazgatnak elvezik az eletuket.


En, anya vagyok elem "minden no almat" van egy jo kepu ferjem aki jol keres es intelligens es szeret is. Egy gyönyörü okos kislanyom, ket cicank, kertünk. Fözöcskezhetek egesz nap, takaritgatok itt ott, olvasgathatok. Elhozom a gyereket az ovibol es ujbol az egesz nap mint nap.


Ha most beszelhetnek a 25 eves enemmel sirva könyörögnek ne fogadd el a mozi meghivast attol a jokepu vegzos egyetemista fiutol hanem töröld a szamat es eld az eleted

febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%
Ez így kicsit átlátszó. :D A négy pipa és az ékezetek teljes vagy jelentős hiánya mindig le fog buktatni.
febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%
A 8#-as véleményével egyező a véleményem.
febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
58%
Szívesen megnézném milyen fazonok pontoztak le, mert ezek szerint amiket írtam, csak igazak lehetnek és nem hazugságok. 9-es voltam.
febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%

Azt kapod amit adsz. Hiába adtam, hiába segítettem, soha nem kaptam viszonzást. Mellette azt látom, sokkal inkább a hierarchia számít.


Tanulj, hogy jó állásod legyen, jól keressél. Hát annyira jól nem keresek, igazából választhattam volna jobban is.


Ez a saját szerencséd kovácsa meg minden elérhető kemény munkával is olyan, hogy nem mindegy hol, milyen környezetben csinálod.

febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%

Talán egyik legfőbb, amit anyámék vallottak: Akkor megyünk át a hídon, amikor odaérünk.


Soha a büdös életben nem gondolkodtak előre, nem voltak távlati terveik, csak úgy léteztek a mában. Ami szerintem egy rossz irány, muszáj gondolni a jövőre és előre is gondolkozni.

febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Ami nem öl meg az megerősít
febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden hazugság ami azt akarja elérni, hogy vonulj vissza, húzd meg magad, legyél kisebb. A szerénység nem erény, az "okos enged szamár szenved" hülyeség, stb. Ha túlságosan ezek szerint élsz, az egyrészt nem lesz soha kifizetődő, mások át fognak gázolni rajtad, másrészt meg lelkileg is tönkretesz.
febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!