Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen élethazugságokkal élő...

Milyen élethazugságokkal élő embereket ismertek? Mik azok az élethazugságok, amiket bebeszélnek maguknak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 17:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Baromság a kérdés. A te élethazugságod az, hogy élethazugságokat keresel. Kb olyan ez, mint a szimulációban élünk-e? Igen és nem. Azaz nem tudjuk eldönteni, de tök mindegy. A hazugságok az életben olyanok, mint a levegő, szükséges a létezéshez. Aki minden hazugságtól mentesen élne, nagyon gyorsan meghalna.
2022. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

#1

Előbb próbáld meg értelmezni azt a fogalmat, hogy élethazugság, utána hepciáskodj!

2022. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Környezetemben a leggyakoribb a "boldog a házasságom/párkapcsolatom".
2022. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
házasság
2022. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a kérdésre valaszt kapj, kérdező:


Apám élethazugságai közé tartozik, hogy ő jó apa és mindent megtett értünk. A valóság az, hogy még csak a korunkat se tudja pontosan (van, hogy idősebbnek mond, van, hogy fiatalabbnak, a születési dátumunkról halvány lila fingja nincs). Sose főzött nekünk, sose jött értünk az iskolába, szerintem azt se tudja hogy hova jártunk egyáltalán, hiába éltünk egy fedél alatt.


Anyám élethazugsága, hogy sose vert minket, csak egy pofont adott nekem egyszer, amikor hazudtam, hogy nem kaptam bélyeget. Mindent kiszépít, amiben ő benne van, és olyan sokszor mondogatta már ezeket, hogy ő maga is úgy tudja, hogy az úgy történt meg, ahogy mondja.

2022. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Unokatestvéremnek van egy másfél éves gyereke. Állandóan ordít, kiabál vele, ki van idegileg teljesen. Mégis ha megkérdezik tőle, azt mondja, hogy jó az anyaság, és 10 dologból 1 a rossz, 9 a jó benne. Holott lestrapált, ki van idegileg, és már nem egyszer ordította a másfél éves gyereke pofikájába, hogy "Utállak!".
2022. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez az én kérdésem!

" Nem vagyok alkoholista, bármikor le tudnék szokni." apám

" Minden rendben van, minden csodálatos" anyám

" Boldog vagyok" testvérem

Amikor meg elmondom, hogy semmi sincs rendben, és senki sem boldog, akkor én vagyok a gonosz

2022. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ember valamilyen szinten élethazugságban él, csak vannak, akik kicsit, vannak akik nagyon benne ragadnak. A közvetlen környezetemben:


Anyám:

"Mi mindent meg nem tettem értetek?"

"Azért maradtam az agresszív, alkoholista apátokkal, mert nem volt hova mennem/a gyerekeimnek apa kellett."

"Mindig csak azt veszem meg, ami szükséges."


Apám:

"Én és a testvérem nem vagyunk alkoholisták."

"Ami régen volt, vagy ritkán fordult elő, az meg se történt."

"Anyátokat azért vertem meg, mert megérdemelte."


Nagyanyám:

"Egyformán törődtem a gyerekeimmel."

"Szeretem az unokáimat."

"Sose ütöttem a gyerekeimet."


Nagynéném:

"Jó anya vagyok."

"Mindenki szeret a munkahelyen."

2022. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az,hogy

- boldog a csalàdi eletem

-szeretem a beteg gyerekem

- elegedett vagyok

- a felesegem a legjobb valasztasom

-soha nem gondoltam arra hogy lelepek

2022. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Nárcisztikus mellett élő emberek fb-csoportjában: "sajnos egyelőre nem tudom otthagyni a párom, anyagi okok miatt". Szerintem nem ezért, hanem énerő híján. Társfüggőségből. Mindenki el tudja magát tartani, ha akarja. Minden más maszlag. Azért nem hagyja el a párját szerintem, mert nem akarja. Mert a pénz jól jön az életéhez, és ezt nem akarja feladni, hogy aztán saját magának kelljen összerakni a pénzt a saját élete fenntartásához.
2022. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!