Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen embert mennyire...

Egy ilyen embert mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés

Randiztam egy csávóval tegnap. Így mutatkozott be, hogy ez a neve (és ezt most halál komolyan mondom, tényleg ezt a nevet mondta, hogy őt így hívják):


"Kotroc Krototondroc"


Viccesen megkérdeztem, hogy mutassa már meg a személyijét, de azt mondta, hogy otthonhagyta, meg nem is nagyon szereti mutogatni a neve miatt.

Elvileg még szeretne velem találkozni.

De ezt most mennyire lehet komolyan venni? Valahogy nem hiszem, hogy ilyen nevet lehet anyakönyveztetni.

Egyáltalán mi ez, valami goblin név vagy mi? 🤨



2023. szept. 30. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami délszláv akkor akár lehet ez a neve.

Az viszont gyanúsabb, hogy nem akarja megmutatni az igazolványát. Nem lenne muszáj pont személyi igazolvànyt, mutathat johosítvànyt, bankkártyát, bármit, amin rajta van a neve.

2023. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Hogy nézett ki?
2023. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rákeresve én nem találok találatot külön-külön sem a nevére (Google-el néztem) , nekem picit fura lenne; ha csak egyedül neki lenne ez a vezeték/ keresztneve pl.
2023. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!