Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet komolyan venni...

Mennyire lehet komolyan venni egy munkaadot, amikor azt irjak hirdetesben/v. mondjak egy interjun a szemedbe hogy hosszu tavra keresnek embert az adott poziciora?

Figyelt kérdés
koronavirus utan es massziv elbocsatasok, leepulesek utan ugy gondoltam megkerdezem, mert en illuzionak tartom az ilyen igereteket. ettol fuggetlenul dolgozni szeretnek, csak nem tudom ilyenkor ki hazudik nagyobbat: aki beleirja a hirdetesbe, utana interjun mondja szemembe, és a jovobeli munka soran szamonkeri azt rajtam, vagy en, ha azt hazudom, hogy akkor hosszutavra?

2021. jún. 14. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem foglalkoznek ilyesmivel. Oke hosszutavra keresnek embert szoval elvileg be vagyok biztosítva ha felvesznek.

Ettol fuggetlenul 2 ev utan lelephetek ha nem vagyok megelegedve a munkával, vagy a fizetessel. Szamonkerni ugyse tud. Ha sz.r a munka lepni kell ennyi, igeret ide vagy oda. Legalabbis nekem ez a velemenyem. Miert mit csinal? Elkezd hisztizni hogy dehat en azt mondtam hosszutavra maradok? Hat nyugodtan.

2021. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megkérdezték egyik ex helyemen hosszú távra tervezek-e mondtam igen.

1 hónap múlva helloztam egyet és leléptem.

Show must go on.

2021. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenki ezt mondja de akkor sincs semmi ha 4 hónap múlva lelépsz,ha náluk szorul a hurok akkor ugyanúgy kirúgnak ha kell.Szerintem ez csak egy tipikus süket duma amit mindenki elmond de semmi nem lesz ha nem úgy jönnek össze a dolgok
2021. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fél azzal járna jól, ha lehetne hosszú távra tervezni, és szerintem okos is erre törekedni. Az eredmény nyugalom, kiszámíthatóság, bizalom stb, csupa pozitív dolog. Más kérdés, hogy hogyan alakul a jövő, de szerintem érdemes komolyan gondolni a hosszútávot, és egy felelős munkahely törekszik is erre, mert kifizetődőbb.
2021. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!