Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz-e a mondás, miszerint...

Igaz-e a mondás, miszerint mindenkinek meg van a maga baja?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 02:03
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem
47 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A maga keresztje. Ja. Nekem megvan. Testveremnek is. Anyukameknak is. Volt baratomnak is. Testverenek is. Szomszedomnak is.
2022. febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de Mo.-n mindenki mégis a másikéval foglalkozik, és örül a másik bajának. Nagy szemét a magyar: azt nem veszi észre, hogy az életben van egy körforgás: lehet szemétkedni a másikkal, de ma nekem rossz, holnap "neked".
2022. febr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg igaz ez, hogy megvan mindenki nehézsége, amit cipel, sokan a másikét könnyebbnek tartják és a másik életével foglalkozva "mondanák meg a tutit".
2022. febr. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el mindenkinek megvan a maga baja. Múltkor álltam ki a garázsból, figyelmetlen voltam és a Lamborginivel összetörtem a Ferrarimat. Kénytelen voltam egy Mercédesszel elindulni, aminek nem passzolt a szine az öltönyömhöz.

Az élet nem habostorta.

2022. febr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
Igen, igaz
2022. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen , igaz. Mindenkinek van gondja, problémája, ha valakinek esetleg nincs, akkor az is csak átmeneti, mert hamarosan lesz. Szóval többnyire mindig van valami..
2022. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

1-es vagyok.

De a rossz dolog elvezethet valami nagyon johoz is....a legjobbhoz. Eleted legjobb tortenesehez.

Pl. kirugnak a munkahelyrol, igy otthon sok idod van internetezni, stb., ezaltal ott rabukkansz valkire, akivel megismerkedsz es eleted legjobb éve kovetkezik.

Nalam ez van tavaly ota.

Csak kicsit valtoztattam a torteneten, nem akarom, hogy felismerjenek.😃

2022. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Elozo vagyok.

Tehat amitol felsz, nem biztos,hogy felni kell, mert lehet, a fal mogott valami nagyon-nagyon jo van!!!

En kezzel -labbal kapaszkodtam,hogy ne rugjanak ki! Milyen nagy tragedianak eltem meg, hogy kirugtak!😆

Ha nem rugtak volna ki, nem ismerem meg ezt az isten-kiraly-csaszar csávót...

2022. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!