Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fogy az iphone-on...

Miért fogy az iphone-on gyorsabban a mobilnet?

Figyelt kérdés

(Teljesen béna vagyok a telefonokhoz, bocsánat, ha hülyén írok valamit)


Korábban androidos telefonom volt, ez tönkrement, és kaptam családon belül egy szinte új iphone-t. Havi 1 gb netem van, korábban ez elég volt, átlagban 30-40mb fogyott egy nap. Most munkába menet fél óra alatt ennél többet elhasználok. Be van állítva, hogy csak wifin keresztül frissítsen.

Van még valami beállítás, amit nem találtam meg?


ápr. 27. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet nézni a beállításokban, hogy melyik app mennyi internetet fogyaszt.
ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1gb azért hamar elfogy..
ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ. Nem találtam ezt meg, de találtam egy lehetőséget, hogy alacsony adatforgalmú módot állítsak be, hátha ez segít.

Kettes: mint írtam is, eddig elég volt ennyi, a kérdés az volt, vajon miért fogy most a többszöröse ugyanolyan használat mellett.

ápr. 27. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Mobilhálózat és lejjebb görgetsz és ott mutatja az adathasználatot.

Legalul lehet nullázni. A hónap végén nem nullázódik automatikusan, neked kell megtenni!

Menj le itt legalulra és néz meg a Wifi asszisztensél mit ír. Lehet az zabálja meg a netet. Ha nincs elég erős wifi kapcsolat, akkor átkapcsol mobilnetre. Ezt ki is tudod kapcsolni.

ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mióta ezeket beállítottam, megint lassabban fogy a mobilnet.
ápr. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!