Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogy gyorsabban a...

Miért fogy gyorsabban a mobilnetem ?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évekhez képest nem használok semmivel sem több mobil internetet de mégis gyorsabban fogy.

Igazából mobilinternetről csak messengert használok és néha időképet. de mégis gyorsabban megy lefelé a feltöltős mobilnetem (t-mobile)

Messengeren csak írok, nincs hangfelvétel se kép se videó. de a netem csak úgy száguld lefelé, háttér alkalmazások le vannak kapcsolva és tiltva.

Nem leszek számlás hogy kérjek korlátlan netet annyit nem használom hogy megérné.

Mit tehetek még azért hogy ne mennyen le ilyen gyorsan a netem ?



2023. júl. 13. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk nézd meg, hogy mi használja...
2023. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Használj (free) wifit ahol csak lehet.
2023. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert versenyellenesnek minősítették a kivételezést, hogy pl. a messagernek nem fogyaszt mobilnetet és más népszerű alkalmazás, mert hasonlókat hátrány éri, mert azok meg igen.


Tehát, innentől messanger is fog fogyasztani.

2023. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!