Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Férfiak ti minek valljátok...

Férfiak ti minek valljátok magatokat?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Chad
Normie
Simp
Incel
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyiknek sem hanem normális pasinak ezek a hülye címkézesek sehova se vezetnek.
ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Férfinak és pont.
ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
37F incel
ápr. 19. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, téged ki kérdezett?

Mellesleg a kérdésben a férfiakat szólítod meg, nem a magukat mindenféle nyeszlett korcs becenevekkel illető woke majmokat.

ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%

Chad és Normie között félúton. Még azért nem Chad, de a férfi átlagnál azért bőven jobb a helyzetem, úgy gondolom. De attól függ, honnan nézzük, mi a siker? Minél több skalpot begyűjteni, vagy párkapcsolatban közösen építkezni?

Én pl. az utóbbiban voltam mindig is sikeres, 18-30 év között 9 évet voltam kapcsolatban (a jelenlegiben 2,5 éve). Ez a része nálam mindig is jóval könnyebben ment, mintha csajozni kellett volna (értsd: egyéjszakás kalandok sokaságát begyűjteni).

De ez az én egyéni "preferenciám", én mindig is a stabilitást, egy stabil pontot szerettem volna az életembe, így én vagy kapcsolatot, vagy hosszabb távú barátság extrákkal kapcsolatokat kerestem, mígnem aztán úgy tűnik, hogy mostanra végül sikerült megállapodni.

ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés egy b.romság.


Embernek! Embernek vallom magam. Sőt, ember fiának vallom magam. Sőt ember fiának az apja vagyok.


Majd, ha egy szóval magyarra lefordítod a válaszlehetőségeket, akkor lesz létjogosultsága a szavazásnak. Így nem látom értelmét szavazni.

ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zselés szaloncukor
ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dagadt g3ci
ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 az agy válasza:
65%
Férfinak tartom magamat. És a nőnemű feleségem is annak tart. A gyermekeim, aki nő és férfi kapcsolatából alakultak, ők engem apának tekintenek. Tehát férfinak. A genetikus xy-nak.
ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!