Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogyan valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan valljátok be az érzéseiteket egy fiúnak? Most olyanokra vagyok kíváncsi, akik már csináltak ilyet, és nem csak azt mondogatják, hogy ez a fiú dolga.

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szó szerint nem vallom be, éreztetem vele. Vagyis nem tagadom, megosztok vele bizalmas dolgokat, amit mással nem. Bevallani nem merném, túl sok sérelem ért már.
2016. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy levélben, volt, hogy kerekperec megmondtam, hogy szeretem. Aztán ezek a pasik eléggé hülyének is néztek miatta, így legközelebb nem tettem, így elszalasztottam egy alkalmat :D. Most már újra elmondanám, a legrosszabb, ami történhet, hogy kiröhögnek.
2016. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

A nők alattomos taktikákat választanak, amit nagyon ritkán lehet megfejteni. Ahelyett, hogy 1 szóban kinyögnék mit akarnak. Ehhez túl gyávák.

Ez egy hülye általánosítás, ami szi te minden nőre igaz.

2016. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többször bevallottam már üzenetben, de kerek-perec. Sosem lett jó vége, vagy szó nélkül ignoráltak, vagy visszautasítottak.


Legközelebb már csak akkor fogom bevallani egyenesen az érzelmeimet, ha biztosan tudom, hogy azokat viszonozzák.

2016. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mélyebb érzéseim akkor alakulnak ki, amikor már elég közel állok valakihez, eléggé ismerem minden oldalát, tehát párkapcsolatban. Kapcsolatban pedig alapvetően mindenről nyíltan beszélek a párommal, így az érzéseimről is.

Ha csak ismerkedési fázisról, vonzódásról van szó, akkor elhamarkodottnak tartom, hogy érzésekről beszéljek, tudván, hogy ezek még nem is valós érzelmek, inkább egy idealizált valakinek szólnak. Lehet, hogy valaki tetszik, vonz, de ha ebben a szakaszban "szerelmet" vallanék, akkor könnyen kiderülhet, hogy az illető nem is olyan, amilyennek én látom, és akkor a szerelem sem valós. Ezzel pedig becsapnám magamat és a másikat is.

2016. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Okosan beszélsz. Valóban ha nem látszik a fiún, hogy vonzalomfélét (csak félénk, mert már ejtették pofára), akkor addig nincs értelme kitálalni a nyilvánvalót. :)
2016. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jdjdjdj válasza:
Hat en fiu vagyok egyszer mond el es utana ereztesd
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!