Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az iwiw-en...

Miért nem lehet az iwiw-en születési dátum szerint keresni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni azokat, akik velem egy napon születtek, de ezt sajnos az iwiw nem teszi lehetővé.
2008. aug. 17. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A myvipen azt hiszem lehet.

Miért? Mert ilyennek készítették el az iwiwet. Erre jobb válasz nincs :)

2008. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mert elég kaki módon van összerakva az egész oldal.:) Lassú, állandóan hibát ír, van hogy be se tölt... no comment.
2008. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán értem sem a kérdést, sem pedig az okot.


"Miért nem lehet az iwiw-en születési dátum szerint keresni?"


Ez a kérdés hogyan kapcsolódik a gyakorikerdesek.hu honlaphoz?


Az iwiw egy magánkézben lévő (Deutsche Telecom) honlap. Amelyet a programozók úgy írtak meg, hogy nem tudsz születési dátum alapján keresni. Erre konkrétabb választ nem lehet adni. Az az oka, hogy nem tette lehetővé az üzemeltető.


Tehát nem lesz lehetőséged arra, hogy az iwiwen születési időpont alapján keress. És egészen addig biztos, hogy nem is lesz, amíg ezt a kérésed nem tolmácsolod a fejlesztők felé. Javaslom, írj egy mailt az info@iwiw.hu-ra és ott is tedd fel a kérdésed. Hátha egyszercsak jön rá válasz.

2008. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Valóban nem lehet így keresni, de én máshogy próbálkoztam (sikerrel). Egyszerűen beírtam a név mezőbe a dátumot többször is, többféleképpen, mert sok olyan volt, hogy "Akik 19xx.xx.xx-án születtek", vagy hasonló. Így ki is adott olyan lapot, ahol pont az ilyeneket keresték. Most viszont már nem tudom, hogy menni fog-e, mivel az iwiw egy ideje megszüntette azokat az oldalakat, amik nem egy konkrét személyhez kötődnek. De azért próbáld meg! Legfeljebb nem sikerül:-( .
2008. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyén tettem fel a kérdést, valójában azt szerettem volna, hogy tippeket adjatok, hogyan lehetne mégis megtalálni az adott napon születetteket. Köszi a válaszokat.
2008. aug. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!