Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet eltűntetni...

Hogyan lehet eltűntetni iwiw-profilon az életkort ill. születési évszámot?

Figyelt kérdés
Ha te most azt írod le ide nekem válasznak, h vállald a korod, már megválaszoltnak fog tűnni a kérdés... Senki sem fogja törni magát és én EMIATT nem kapok választ, akkor esküszöm megtalállak és ledarállak! :):)
2010. jan. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a profil szerkesztésben a születési év előtt lévő kis lakatot megnyomod akkor piros lesz, és azt írja ha felé állsz, hogy "személyes". (ha kék akkor "nyilvános".

Ez csak részben ad megoldást a problémádra, mert csak az ismeretlenek előtt nem fog látszódni a korod és a születési éved, az ismerősök látják továbbra is.

(bár aki ismer az úgyis tudja hány éves vagy, nem?:) )

De így legalább ismeretlenként ha valaki nézegeti az adatlapod, az nem fogja látni.

Remélem segítettem... :)

2010. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma este pihenni fog a daráló! :)
2010. jan. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!