Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők. Műtét nélküli...

Lányok, nők. Műtét nélküli mellnövelő módszerek van akinél beváltak?tabletták vagy krémek? 19L

Figyelt kérdés
Iszonyú kicsi a mellem, és nem bánnám ha legalább 2 vagy 3 mérettel nagyobb lenne, 14 éves korom óta nem nőtt semmit nagyjából akkor leállt és azóta csak két kis szottyadt mandarin. Van aki próbált valamilyen módszert Ami bevált? Műtétet azt azért nem szeretném. Csak hogy azért kicsit nőiesebbnek érezzem magam mert így Kb inkább érzem magam férfinak olyan lapos vagyok. Hízni nem tudok, mert gyors az anyagcserém szóval még zsírt sem tudnék a mellemre felszedni.

máj. 8. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez valamit is számít (bár gondolom nem), férfiként mondom, németesen kifejezve mert talán ez írja le a legjobban, a melleid "spielt keine Rolle", amit magyarra úgy lehetne fordítani, hogy a melleid mérete k.rvára irrelevánsak.


A férfiak szemében a legutolsó szempont lesz az (már ha egyáltalán szempont lesz), hogy mekkorák a melleid. Tehát bármit is fognak írni, bármit is olvasol esetleg a neten, olyan NINCS, hogy egy férfi azt mondja, hogy "Jó nő ez a Jutka, de mivel nincs melle így számomra érdektelen".


Ezt csak azért írom, mert a női mellet tipikusan mágnesnek gondolják a nők, ami részben igaz is, hiszen kapcsolódik a szexualitáshoz, ezáltal pedig a férfiakhoz. De azt hidd el nekem, hogy a mellméret túlértékelt a nők szemében.


Tudom, hogy a kérdés nem erről szólt, viszont senki sem azért akar mellet nagyobbítatni, hogy a szomszédasszonynak vagy éppen egy barátnőjének imponáljon, hanem ez önmagában a férfiaknak szól. Meg nyilván neked, mert nőiesebbnek éreznéd magad, de a nőiesség érzés is a férfiak felé irányul, nem pedig a nők felé.


Mindegy, a lényeg az, hogy ne szorongj ezen, mert tényleg felesleges.

máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Szia ! Én 56 éves gyógytornász és gyógymasszőr vagyok, már több nőnek is sikeresen megnövelltem a mellét a masszázs technikáimmal. Írj ha gondolod !
máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
E vitamintól nekem sajnos megnőtt, kb 3 hónap után, pedig én nem akartam. És úgy is maradt, hiába nem szedem már. Elvileg növeli a progeszteron szintet és amiatt, vagy micsoda.
máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
A mell két módszerrel növelhető. Műtét és hízás. Ebből a hízás nem mindig növeli a mellet. Semmi más nem működik, pénzkidobás. Egyébként teljesen egyetértek az egyes hozzászólóval, a férfiaknak ez nem számít, ez csak a nőknek fontos.
máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

4


És hormonok (ld. terhesség) és szoptatás).

máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
* (ld. terhesség és szoptatás).
máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Semmivel, vagy elmész műttetni.


Amúgy meg miért baj, ha kicsi? Nagy cucc, nekem is kicsi, 35 éves vagyok, melltartót hírből sem ismerem, mert nem kellett még soha :D

máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
És de, tudnál hízni, ha akarnál.
máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Más ölne, hogy gyors anyagcseréje legyen.

Mi változna attól, ha nagyobb lenne a melled?

Egész életemben csak néztem a nagyon vékony lányokat, hogy BÁRMIT felvehetnek, és ha úgy tetszik, melltartó nélkül is.

Bármilyen komoly alkalomra kerestem alkalmi ruhát, az F kosarammal mindig megszívtam, mert nem fértem bele mellben. Vagy úgy néztem ki, mint egy megkötözött rozmár. Ami pedig jó volt mellben, az összes többi testtájon lógott rajtam.

máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért van lepontozva az 5-ös válasz?


A műtéten és a hízáson kívül a terhesség és szotatás alatt nő meg a mell.

máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!