Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időről időre visszatérő...

Időről időre visszatérő hüvelygomba jelentheti azt, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Mikor szakítottunk, nem volt ilyen problémám, most hogy kibékültünk megint van. Ő is ki van kezelve mindig! Jelentheti ez azt, hogy megcsal?

máj. 20. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Paranoia level 3762
máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké...
máj. 20. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

De esetleg azt megfigyelted, hogy mikor Te nem vagy beteg, neki vannak-e tünetei?

Azért az látható.

Gondolod, hogy megcsal? Vagy csak ebből sejtenéd?

máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba tyuk. Szuzlany, apaca, aki nem nyul magahoz is a sajat testeben levo candida albicansnak utat ad, ha nem tartja karban a huvelyflorajat, ami szamtalan okbol felborulhat.
máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyád esetleg.

Csakis szex után jön elő. Mikor én nem vagyok beteg, akkor nincsenek tünetei, amúgy mikor beteg vagyok, akkor rajta 10-ből 8-szor nem jön ki, de akkor is kezeljük. Írtam, hogy mikor szakítottunk, akkor semmi bajom nem volt, most meg kezdődik minden elölről. Gondoltam rá, hogy megcsal, mert lebukott már, hogy másokkal írogat.

máj. 20. 16:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Indokolatlanul soha nem szokott gombám lenni. A fogamzásgátló miatt rendszeresen volt, ezért hagytam abba. Vagy ha antibiotikumot szedek, akkor szokott még előfordulni, de már évek óta nem szedtem.
máj. 20. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor így ez elég gyanús.

Immunrendszered esetleg nincs legyengülve?

Ne foglalkozz mit írnak. Vannak bunkók. Nem kell foglalkozni vele.

Esetleg nődokihoz is menj el. Hátha nem az, amire gondolsz🙂

Lehet csak felborult a hülvelyflórad.

máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!