Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pihés áll normális ?

Pihés áll normális ?

Figyelt kérdés

Alapbol is elég világos kis szőrjeim vannak pl a kezemen is teljesen szőke és gyenge viszont egy ideje észrevettem hogy az államon mintha pihés lenne.

Néha ha rám süt a nap látok benne egy két picit sötétebb szálat is de egyből kihúzom ezeket szemöldök csipesszel.

Van valakinek hasonló problémája ?

Kicsit zavar mert olyanokat olvasok hogy ez PCOS nal fordul elő stb...

Pedig igazából nekem eléggé rendszeres a menzeszem régebben küszködtem vele de most már teljesen beállt. Illetve amikor problémám volt vele voltam hormon vizsgálaton és olyan nagy eltérések nem voltak folsavat kellett szednem meg ilyeneket.

Pattanásaim voltak viszont most teljesen kitisztult a bőröm egy ideje főleg amióta járok arctisztításra ( szóval nem hiszem hogy azok hormonális eredetűek lettek volna)..

Mi lehet a gond , ha egyáltalán ez gond?

22/L



ápr. 27. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Az enyém rosszabb, mégsincs PCOS-em.
ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!