Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zöld folyás mi lehet az oka?

Zöld folyás mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. És az a lényeg hogy 3 hónapja voltam nőgyogyásznál mert elkaptam a hüvelygombát. Amire írt fel kenőcsőt ami elmúllasztotta kb 5 napon belül. De volt rákszűrés is. De semmit nem talált. Aztán most kb 1 hete azt veszem észre hogy ilyen rágószerű zöldes folyásom van. Mármind olyan állaga van mind a rágóguminak. Olyavstam hogy a zöld folyás Trichomonas fertőzésre utal. Ami nemi útón terjed. A bibi az hogy 1 hónapja nem szexeltem. Amugy nem szagos a folyásom meg viszkedés sincs jelen. Csak fúrcsa mert még ilyen vem volt velem. Illetve 2 napon belül várható a menstruálcióm. Meg szedek fogamzás gátlót is. Estellét. Csak kicsit megilyedtem nem tudom mi lehet ez.
máj. 6. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A zold folyas semmikeppen nem normalis. Azt javaslom, menj vissza a nogyogyaszhoz, vegyen kenetet, es tenyesztesbol meg lehet allapitani a problemat. Ne hagyd, hogy komolyabb fertozes legyen belole!
máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Illetve az, hogy egy honapja nem voltak senkivel, sajnos nem zarja ki, hogy nemi uton kaptad el es csak most jelentek meg a tunetek.
máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zold szinu testvaladek durva bakterialis vagy gombas fertozesre utal, legyen az takony vagy huvelyvaladek... az ezerrel vedekezi immunsejtekbol szarmazo antibakterialis hipoklorossavtol zoldes(sargas) a szin.
máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*vedekezo
máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyálkahártya felszíni vérzésére utal bakteriális fertőzés mellett.
máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Ez hulyeseg, az nem zoldszinu lenne... mar csak a vastartalma miatt sem. Nem tanultal biologiat?
máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!