Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan jött létre ez a covid?...

Hogyan jött létre ez a covid? Meddig tart szerinted? Miért van ez? Hányszor vagy be oltva?

Figyelt kérdés
2x oltott vagyok de harmadikat nem kérem
2021. nov. 28. 16:41
 1/7 anonim válasza:

Hogyan jött létre ez a covid? - Fogalmam sincs, még mindig tartanak a kutatások


Meddig tart szerinted? - Kb soha nem lesz vége, a teljes görög ABC-n végigmegyünk, utána keresünk egy más nyelvet és annak nevezzük majd el a mutációkat


Miért van ez? - Mármint? Azért, mert ez a vírus velünk volt, lesz és marad. Pont


ányszor vagy be oltva? - 2x, Pfizer.

2021. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Anthony fauci és bizonyos amerikai kormányzati körök pénzelték a vuhani labort.vírus fertőzőképességét vizsgálták.Innen szabadították ki.

2025- ig tart,eu már többször mondta,ekkor indítják a Great Reset tervet.

Célja az újvilágrend felállítása.

Minden héten oltom maga.

Most boldenon deka kombó van bennem.

2021. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, én azt hallottam hogy valami kínai halpiacon volt egy hal ami fertőzött volt. Aztán meg... a többit már te is tudod.
2021. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy hogyan jött létre de az tuti hogy anyám már az első hivatalosan bejelentett eset előtt elkapta még nyáron, nagyon durván kiütötte. Sokan benne voltak akkor, a doki azt mondta hogy valami nyári vírus(???). Elvileg aztán novemberben regisztrálták az első néhány esetet Kínában, akkorra már voltak ismeretlen eredetű tüdőgyulladásos esetek Olaszországban is, itthon is. Szerintem meg már minden ország vezetése tudott róla hogy van ez a vírus és egyre fertőzőbb mutációk jelennek meg és csináltak egy globális forgatókönyvet a válságra,hogy nagyjából kézben tartsák a dolgokat. De a valódi igazságot valószínűleg sohasem tudjuk meg amíg a média nem az emberek tájékoztatását hanem a befolyásolását, elhülyítését szolgálja.
2021. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 nem denevérről ment át az emberre?
2021. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Nem tudom, én csak azt mondom amit tudok. De már rég eljutottunk arra a pontra, hogy franc tudja mi igaz ebből az egészből, mert a sok majom profitot akar...
2021. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-szor oltott vagyok, az első 2 nem használt.


Nem tudom, mi az igazság az eredetével kapcsolatban.


Remélem, hogy gyengülni fog az ereje, kevésbé lesz veszélyes - azt mondják, a vírusokkal így szokott történni.

2021. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!